Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#5770 od Zuzka
23 říj 2017 08:29
Bylo oznámeno, že Jodie bude mít v TARDIS hned tři společníky:

http://www.doctorwhotv.co.uk/series-11- ... -86267.htm

Moc se nedivím, Chibnall měl i dříve sklony k více postavám (Dinosaurs on spaceship například). Možná to bude směřovat někam do stylu Pátého Doktora. Ten měl v TARDIS taky docela narváno. Když k tomu přičteme určitou křehkost charakteru, tak se možná Třináctka bude Pátému podobat.
#5771 od lososmaster
23 říj 2017 13:21
No tak u těch dvou mladejch "nonamů" to vypadá, že zastupují nějaké menšiny, tak snad to nedopadne jako s Bill a nebudou na to upozorňovat á 5 minut. Na co se ale opravdu těšim je Bradley Walsh, protože regular společníka(ci) nad šedesát jsme ještě neměli a vážně by mě zajímalo, jak to bude vypadat. Třeba tam bude hrát podobnou roli jako měl Ian.
Trochu mě překvapilo, že nová série bude až na podzim 2018. Vždyť loňskej rok vynechali, aby to mohli posunout na jaro, a v jarnim slotu to vydrží jen jeden rok.
#5772 od Zuzka
23 říj 2017 14:46
Mě to posunutí nepřekvapilo, protože kdyby chtěli vysílat na jaro, tak by museli začít natáčet začátkem léta 2017. Většinou to zhruba 9 měsíců zabere. Tentokrát mají sice jen 10 dílů místo 12, ale i tak to asi pod 8 měsíců nesrazí. A protože jsem nepostřehla, že by už natáčeli, tak jim to s vysíláním vyjde tak nějak +/- na září.

Jsem zvědavá, jaké budou mít v týmu role a jak je bude Jodie kočírovat. Ale víc společníků je dobrý tah, to už jsem někde psala. Jeden by šel těžko - holka to být nemůže, když je holka Doktor a u kluka by všichni řešili, jestli bude mít navrch a také potenciální romantický vztah. Takto se to všechno hezky rozloží. Jen zas bude na jednotlivé společníky míň prostoru.
#5773 od Tessuna
23 říj 2017 15:49
Super! V tohle jsem trochu doufala: odhadla jsem, že by Jodie mohla být trochu návrat k 5. Doktorovi, a trojice společníků se k tomu skvěle hodí. Teď jen nějak to vydržet do příštího podzimu... ach jo... Ještě by se mi líbilo, kdyby společníci byli z různých časů, ne všichni tři ze současnosti. Když si vzpomenu na Nefertiti na vesmírný lodi, tak se mi zdá, že nějaká naděje tu je... :)
#5774 od Sillia
23 říj 2017 19:36
Vypadá to zajímavě, to rozhodně. Teď už to chce hlavně doufat, aby se z někoho nevyklubala protivná postava, ale když jich má být takhle, tak na to snad nikdo z nich nebude mít čas.
#6034 od Zuzka
04 úno 2018 12:03
Postřehli jste, že se teď natáčí (natáčelo) v Kapském městě? Dva díly už prý mají hotové. První díl má mít 65 minut a odhadovaný začátek vysílání je někdy v srpnu (nic oficiálního). Prý se dost brzo můžeme těšit na první teaser.
V jižní Africe se "prostřídají" s Good Omens, které tam začínají natáčet teď.
#6039 od Sára
04 úno 2018 20:47
Tak Doktorovi už jsou Británie a Španělsko malé? Jižní Afriky se jim zachtělo? To by mohli přijet i k nám - máme u nás taky spoustu krásných lokací...
Na Good Omens se těším, knížku v angličtině teda nedám, do češtiny přeložena nebyla (aspoň jsem ji nikde nenašla), tak to bude pro mě skutečná premiéra.
#6040 od Zuzka
04 úno 2018 23:09
Good Omens vyšla česky jako Dobrá znamení.

https://knihy.heureka.cz/dobra-znameni- ... man-neil/#

Určitě si to přečti, je to bezva. Já se teda na seriál těším, ale ani jedna z Gaimanových adaptací u mě nedosáhla nadšení z knih, takže i tady si tvořím určitou rezervu v očekáváních. A když vidím, co udělali Davidovi/Crowleymu s vlasy, tak si dávám za pravdu.

Asi jsou v JAR lepší lomy než ve Walesu :-)
#6042 od lososmaster
04 úno 2018 23:55
Já se tešim, až to jednou vezmou na zéland a bude to režírovat Jackson, jak už jednou slibovali :D
#6092 od Zuzka
07 bře 2018 21:56
Jak se vám líbí nové logo?

Mně se moc líbí ten obrázek, který k tomu uveřejnili - Silueta Doktorky na kopci při západu/východu slunce s vězdami nad hlavou a TARDIS nadohled. Má výbornou atmosféru. Takovou snící, opravdu trochu ženskou. Spojení Země a hvězd.