Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#5549 od Sára
14 črc 2017 21:14
Tak to máme ještě pár hodin na tipování, kdo to bude. Pokud jde o mě, nemám šajn. Ale představovala bych si ho (tedy herce) věkově mezi Tennatem a Capaldim...
#5551 od Tessuna
14 črc 2017 23:09
Mně by se tak hrozně líbilo to nevědět! Vyhnout se spoilerům, počkat si do Vánoc, sledovat, jak Doktor regeneruje a fakticky nemít páru, kdo to bude tentokrát... ale hádám, že i když nebudu nahlížet sem do spoilerů, nemám šanci. Ale schválně to zkusím, protože jsem zvědavá, jak a odkud spoiler přijde. A kdy.
#5552 od lososmaster
14 črc 2017 23:11
Neeee. To jsem zrovna na brigádě. Ach jo. :(
#5554 od Angi
15 črc 2017 07:49
Ted jsem to četl na Edně.. jako, že bude dnes oznámen po finále wimbledonu. Takže i když nepůjdu sem, tak se tomu do vánoc jen těžko vyhnu..stačí, aby ho někde zmínili v titulku nějakého článku a je to v loji. =/
#5558 od Zuzka
15 črc 2017 09:15
Já myslím, že je dost nereálné se pokušet zrovna této informaci vyhýbat. Je to úplně zásadní, jednoduché info - prostě jméno. To pronikne všude - do všech titulků. Navíc až do Vánoc je hrozně dlouhá doba. To by se člověk musel na půl roku odstřihnout úplně.
Stojí to za to? :-D

Já jsem se po World Enough and Time rozhodla vyhnout všem spoilerům na finále. Neviděla jsem žádný klip, žádný teaser, nečetla jsem žádnou spekulaci ani komentář. Pomohlo, že jsem byla na dovolené. Na druhou stranu jsem čekala na ten díl zhruba 20 dní. A celou tu dobu jsem schválně na nic neklikala. A to nebylo moc jednoduché ani příjemné - člověk se cítil odstrčený.
Rozhodně bylo super vidět ten díl bez jakékoliv přípravy, to jo. Ale vyhýbat se všemu v běžném režimu déle než měsíc by nestálo za to.

Kapku mi to připomíná dilema, zda si nechat říct v těhotenství pohlaví dítěte. Zkusila jsem obě varianty a za sebe můžu prohlásit, že překvapení je sice hezká věc, ale "cena" (nemyslím finanční) za nevědění je příliš vysoká. Když to víš, mnohem víc si to užiješ. ... čistě osobní preference.
#5560 od Angi
15 črc 2017 09:38
Stojí.. už jsem vyhodil DW z oblíbených na edně a sem taky do vánoc nepolezu prakticky nikam jinam, než na pokec, případně seriály..a jestli to tam někdo z vás prokecne, tak vás pověsím za trenky do průvanu, až vás někdy potkám. =)

Už mám slušný trénink s GoT, Defenders... a vlastně i s desátou sérií DW.. u mne to pujde.
#5562 od Alexis
15 črc 2017 11:18
Škoda že nezregeneroval už v díle Doctor Falls, když se jim to do té doby podařilo ututlat... Na jednu stranu bych byla ráda překvapená, na druhou stranu jsem zvědavá, takové dilema... Co si to nalhávám, zvědavost rozhodně vítězí:-)
#5568 od ESESEL
16 črc 2017 17:31
A je to tu:

Následující text obsahuje spoilery! Zobrazit
Jodie Whittaker

Video:

Následující text obsahuje spoilery! Zobrazit
https://twitter.com/bbcdoctorwho/status/886608420241117185