Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#5480 od Citron
02 črc 2017 02:51
Spoileroidní diskuze o poslední epizodě Petera Capaldiho v roli Doktora a Stevena Moffata v roli showrunnera.

Co se zatím ví?

scénář: Steven Moffat
režie: Rachel Talalay

David Bradley si zahraje prvního Doktora :)

GATISS!
#5639 od Citron
24 črc 2017 01:36
Když jsem viděl toho Gatisse, tak jsem skoro vyskočil od radosti. S tím Bradleym (a P. Mackie) je to hodně slušná sestava na vánoční díl :) Až mě začná pomalu popadat taková nostalgie, že vážně končí jedna velká éra (tím myslím tu Moffatovu ;) ).
#5640 od lososmaster
24 črc 2017 05:13
To nemůžou alespoň jednoho společníka NECHAT mrtvýho...
#5641 od Tessuna
24 črc 2017 11:06
Na imdb je Gatissova postava nazvaná "The Captain." Když jsem se pídila dál, hodilo mi to odkaz na jednu klasickou epizodu... jinými slovy, tohohle kapitána už Doktor potkal ;)
lososmastere: že je Bill nemrtvá (živá bych to úplně nenazvala) bylo jasný, ale jestli myslíš: škoda, že ji Doktor nemá za mrtvou... na jednu stranu mě to těší, protože bych Doktorovi rozhodně nepřála, aby letěl dál s myšlenkou, že jeho společnice umřela jako cyberman. Ale z vypravěčského hlediska s tebou souhlasím, ubírá to celé té tragédii váhu. Kdyby s Billiným návratem pár sérií počkali, líbilo by se mi to víc.
Na druhou stranu jsem docela zvědavá, jestli Bill bude u toho, až Doktor zregeneruje, a co tomu bude říkat.
#5642 od Sára
24 črc 2017 12:20
Na tu epizodu se podívám (když spoilery, tak spoilery!). Takže Moffat opět loví v minulosti, no, uvidíme, jak se mu to všecko podaří propojit. Mmch, Gatiss je namaskovaný jako Hitler úmyslně?

Na jedné straně jsem ráda, že se Bill setká ještě s Doktorem (ne až s Doktorkou - i když to by asi mohla být hodně zajímavá situace), ale pořád doufám, že v tom bude nějaký háček. Protože by mi přišlo jako hodně laciné řešení, že Heather/Pilot umí prostě zpřeházet atomy a de facto teda změnit cokoliv na kohokoliv, tedy i Cybermana zpátky na člověka (alespoň tak to ve finále vyznělo). Protože to by ji pak Doktor klidně mohl využít jako zbraň hromadného ničení a zpětnou konverzí Kyberlidí se zbavit svých letitých protivníků.
#5644 od Zuzka
24 črc 2017 14:25
Doktor zbrane hromadneho niceni nepouziva ☺
A porad je sance ze Bill bude jen ve flashbacich. Ale vem to cert, Bill beru zpet i ozivenou. Mam ji rada.

Jo a rekla bych ze Chibnall v budoucnu nebude ozivovat tolik jak Moffat.
#5813 od lososmaster
20 lis 2017 08:16
Jako to, že to nebylo tady, neznamená, že to nebude někdy pozdějc.
A to z WWI docela bolelo - spoilers.