Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#3477 od Alexis
03 pro 2015 07:14
Moffat a propojit? Není to protimluv:-)? A on se chystá odejít? Tak to jsem nikde nezaznamenenala, okdud tu informaci máš?
#3478 od Citron
03 pro 2015 10:48
Zrovna u Moffata mi to jako protimluv nepřijde :D
Každopádně, on se chystal asi odejít. Nakonec sice bude dělat i desátou sérii, ale původně zamýšlel, že do desítky už nepůjde, a asi i proto se Doktor dostal na Gallifrey tak "brzo". Psalo se to v nějakých rozhovorech s ním, ale už si nepamatuju, kde to bylo. Až to najdu, tak to sem dám :D

EDIT: Třeba tady je jeden takový: http://www.radiotimes.com/news/2015-11- ... doctor-who
#3480 od vojza
03 pro 2015 19:47
No ,tak to by fakt mohl být ukončující díl ,když mě tedy odcházet a už chápu i tu regeneraci (v NEXT TIME) ta mohla být (víme že Moffat píše finále vždycky tak rok a půl předem :!: ) původně psaná tak že 12. zregeneruje a začne nový doctor s novým showrunnerem :idea: .Tak že jestli to tak bude tak jenom doufám že to nebude působit tak zřetelně (jako to bylo z odchodem Kláry v minulém vánočním speciálu ).
#3481 od Tessuna
03 pro 2015 22:07
Pokud jde o Moffata, tak jsem ještě nedávno někde četla rozhovor, kde prohlašoval, jak ho to baví čím dál víc a o odchodu vůbec neuvažuje - to si nějak protiřečí...
A k té regeneraci: já si myslím, že nás jen tak napínají, a pokud tam k nějaké regeneraci dojde, určitě nebude Doktorova (očividně - víme, že ve vánočním speciálu bude Capaldi). Ale tak mě napadá: kdy přesně Doktor na Gallifrey dorazil? Je nějaká šance, že se tam objevil těsně po událostech Day of the Doctor? Třeba zrovna ve chvíli, kdy Master regeneruje v Missy? (Já vím, šílená teorie a hrozně wibbly-wobbly, ale mně se líbí).
Teď mě napadla ještě šílenější teorie o Dveřích s Elvisem: na konci příští epizody, až se Doktor dostane z Gallifrey, skončí z nějakého důvodu na Zemi těsně po událostech Impossible astronaut, půjde k jezeru, kde potká River ve skafandru (těsně potom, co zastřelila 11.) - a může začít Vánoční speciál... ;)
#3486 od Wanderer
04 pro 2015 16:40
Tessuno, mám pocit, že podle informací ohledně vánočního speciálu se Doktor s River potkají při nějaké jeho havárii, ne na Zemi:-|

Jinak já bych byl strašně rád, kdyby tam byla i Missy, ale spíš mám pocit, že jsou třeba na Doktora naštvaní, protože jim Karn zavěštil, že Doktor způsobí, že Gallifrey přestane existovat(což je v zásadě pravda, protože v našem vesmíru právě teď Gallifrey není-_-). Čili je to ještě PŘED Day of the Doctor...ale na druhou stranu, může to být zároveň i po Konci Času:-)
#3497 od Alexis
05 pro 2015 23:36
Píšu to radši do spoilerů, protože někteří tu epizodu ještě neviděli, ale pochopila jsem správně (na základě to scény s Ashildr), že Doctor vlastně NEVÍ, kdo je ten Hybrid? Že jen hádá?
#3499 od Wanderer
05 pro 2015 23:44
To, že Doktor lže, už je snad zvykem, ne?;-)
#3500 od Alexis
05 pro 2015 23:50
Sorry, pořád to zpracovávám. Vezměte si to od začátku. Takže Doktor se nechá x miliard let věznit v soukromém pekle jen proto, aby.... No předpokládali jsme, že nechce říct, kdo je ten Hybrid, ale jestli to nevěděl jistě, tak přece stačilo, aby řekl, že neví, a dostal by se ven, ne? Byla by to upřímná odpověď, která by snad tomu strážci měla stačit, jakože asi pozná pravdu od lži.

Další věc - proč výstup té věci vedl na Gallifrey? Nebyl by Doktor víc motivovaný návratem na Zem? Vždyť k čemu ho tam ti hoši gallifreyští vlastně potřebovali? Chtěli identitu Hybrida, ne Doktora.

A jsem asi duševně zaostalá, ale jak se Gallifrey dostala z toho zmrazení? Dále - Hybrid. Proč se ho Páni času tak bojí? Je to jenom pověst nebo něco reálného?

Nefunguje na mě to, že někdo řekne - jo, Hybrid, toho se bojte, hustej týpek, co zničí svět. Jestli má divákovi někdo připadat jako "hustej týpek", musí se mu ukázat, co dokáže. Jako Bad Wolf, jako když vidíme zabíjet Dextera nebo Magneta zastavit palbu stovek zbraní. Prostě nemůžete čekat, že divák se bude tetelit napětím, když příběh je vlastně o někom/něčem, o čem se jen povídá a v příběhu samotném se vůbec nedemonstruje. A vlastně ani možná neexistuje! Možná je Doktor, možná Me, možná je to moje tetička. Nebo Jan Tleskač.
#3514 od Citron
06 pro 2015 18:09
Zamykám spoileroidní diskuzi o deváté sérii. Celá řada byla již odvysílána, takže vše ostatní je možno řešit v diskuzi o epizodě (kdo to neviděl tam snad nepoleze ;) .