Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#221 od vojza
09 lis 2014 14:31
Zde můžete šířit jakékoliv spoilery informace a drby o 9.serii. Jak to s ní momentálně vypadá bude spíše v první nebo v druhé půlce roku 2015 ?
#223 od Citron
09 lis 2014 15:09
Teprve v lednu začne natáčení, takže série bude zase na podzim.
#318 od Wesher
11 lis 2014 21:06
Nevím jestli je to věc, kvůli které by se mělo zakládat nové téma, tak se zeptám tady. Jaký by jste chtěli, aby byl nový companion? (jestli tedy Clara nezůstane) Já bych třeba rád viděl companiona z jiné doby, který, co si pamatuji, ještě v Renewed sériích nebyl (pokud tedy nepočítáme Vastru, Jenny, River atd. Ty ale byly spíš takový polo-companioni).
#319 od OndraH
11 lis 2014 21:25
Radši bych, aby to nebyl mimozemšťan - kdyby ale jo, tak by mi to vůbec nevadilo. Chtěl bych, aby byl z minulosti (nejlépe první polovina minulého století), ale nevadil by mi ani společník z budoucnosti - hlavně, že nebude z 21. století... Je mi jedno, jestli to bude muž, nebo žena, ale s ohledem na to, že většina společníků jsou ženy a dívky, by se mi i líbilo, kdyby to byl on. I kdyby třeba jen na pár dílů. A taky by nemuseli společnice být vždy překrásné modelky ve svých dvacet něco.
#320 od Wesher
11 lis 2014 21:38
Já jsem někde četl, že DW je teď věkově zaměřen spíš na "teenagery" a ti by asi nesnesli 2 hlavní postavy (Doctor/Companion), kterým by bylo oběma přes čtyřicet let. Ale já osobně bych taky rád viděl, jako companiona, někoho alespoň trochu staršího...
#321 od OndraH
11 lis 2014 21:47
Já jsem taky "teenager" a chci tam někoho staršího. Přijde mi už trapné, když tam cpou, jak už jsem řekl, "překrásné modelky ve svých dvacet něco". Pokud se nemýlím, třeba taková Donna patřila k oblíbeným společnicím, ne? A bylo jí čtyřicet... :) Tennantovi taky v té době už na těch čtyřicet táhlo (měl 37).
#322 od Wesher
11 lis 2014 21:59
Tak já jsem taky "teenager" (tím myslím teenager vážně v uvozovkách, protože je mi teprve 13), ale mi jsme takové ty vyjímky. Přeci jen, koukni jak diváci na Donnu reagovali (většinou) a ten Tennant, to bych řekl že to na něm spíš nebylo vidět, kdyby vypadal starší (nebo by neměl "dokonalé vlasy" - to myslím sarkasticky, protože 10th byl podle mě nejhorší Doctor) taky by ho (asi) nemuseli...
#324 od OndraH
11 lis 2014 22:05
Takže jsme stejně staří :). Nevím, že by na ni reagovali špatně, já do teď žil v domnění, že je hodně oblíbená :O... Já, taky moc nemusím 10., dřív mi nevadil, ale teď mě docela irituje... )
#325 od Wesher
11 lis 2014 22:21
No já, co tak pozoruji, tak je to většinou druhá nejneoblíbenější, hned po Martě (tedy kromě stránek, tam vídám hodně často Donnu jako jednu z nejlepší - ne nejoblíbenější, ale nejlepší, ale to jsou takové žebříčky kdy je první Rose/Amy a třeba Jamie/Romana tam vůbec nejsou - naprosto nechápu), to vídám, ale spíše od Renewed fans. Popravdě, pro mě byla také Donna spíš průměr.
#334 od Ric4rd
12 lis 2014 00:41
k OT...mě bude bohatě stačit, když to bude kdokoli, kdo není "ze současné anglie" , protože: Rose - současná anglie, Marta - současná anglie, amy a rory - současná anglie, Clara - současná anglie, donna - současná anglie, zbylé občasné návštěvníky tardis nepočítám jako plnohodnoté companiony, jó v classicu mi to přišlo různorodější...můj mokrý sen je, že by doctor měl po boku znovu něco na způsob K-9