Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#557 od Angi
24 lis 2014 21:35
Santa že nebude záporák?

Pravidlo jedna - Moffat lže. =)

Jinak by mne fakt zklamal.. i když je fakt, že záporák santa je už ve futuramě.
#572 od Tessuna
25 lis 2014 20:52
Když už známe název, napadlo mě, jestli v tom není nějaký chyták: "last" může znamenat víc věcí: "Poslední Vánoce" - v tom smyslu, že pak už nikdy nebudou žádné další; já nevím proč, ale zatím si ten vánoční speciál představuju jako něco ve stylu Hogfather ;) - anebo "Minulé Vánoce". Možná, že se Clara doopravdy nevrátí - možná se Doktor vrátí k událostem minulých Vánoc? Do doby, kdy - z Clařina pohledu - po událostech "Deep breath" přijela domů z Glasgow a musela vysvětlovat zbytku rodiny, proč ještě nepřinesla toho krocana a kam zmizel její "boyfriend," a Doktor ji přijde zachránit před Santou-nejspíš-mimozemšťanem-nebo-robotem a bude celou dobu vědět, že Clara brzy potká Dannyho a všechno to co se stane potom, a nebude ji moct "spoilovat"?

A že Santa nebude záporák? Třeba budou záporáci elfové a Santa bude jejich rukojmí.
Nebo - červeno-trpaslíkovská teorie: Santa bude polymorf, neboli emocuc, který se živí lidskou vírou :)
Tak mě napadá, bude ve vánočním speciálu Missy?
#724 od Tessuna
12 pro 2014 00:52
Zrovna jsem objevila nový trailer: https://www.youtube.com/watch?v=Yge3X0HS6DE
Většina těch věcí - slizká příšerka, Santa Claus apod - už byla v tom předchozím, ale jsem si skoro jistá, že tabuli s nápisem "you are dying" jsem ještě neviděla. Že by tabule v Tardis? Že by konečně vysvětlení toho záhadně se objevivšího nápisu z epizody Listen? Mohl by vánoční speciál nějak navazovat na Listen? (to by se mi, myslím, líbilo). Každopádně to vypadá na zvlášť temné a strašidelné Vánoce! (teď nevím, jestli z toho mám radost nebo ne; každopádně se začínám těšit) :)
#728 od Tessuna
13 pro 2014 00:10
No, zajímavý. Ty hračky mě docela děsí - ne v tom smyslu, že by snad byly strašidelné, ale v tom, že něco takového se může snadno zvrhnout v kýč. A sob... no, nevím nevím. Možná se jenom usilovně snažím nemít velká očekávání, abych se za každou cenu vyhnula zklamání. Ale zvědavá jsem příšerně :).
Zahlédla jsem tam hned na začátku nějaký mimozemšťany (nebo to byli siluriani?) Takže - Doktor, banda futuristicky vypadajících vojáků a hrst mimozemšťanů v Santově továrně na hračky na severním pólu, oživlé hračky a záhadně hrozivá mandarinka. A příšerka se slizkou tlamou a zlověstný nápis na tabuli, a Clara. Nějaké teorie, o co tam půjde? Mě v tuhle chvíli nic nenapadá...
#729 od Citron
13 pro 2014 13:09
Z mimozemšťanů tam jsou tito, i když se pořád zmiňují dva (viz ta synopse), tak jsem z toho trochu zmaten. Ačkoliv toto asi budou jen nějací paraziti.
Obrázek

Synopse:
When Santa and his two elf helpers, The Wolf and Ian, crash their sleigh into the snowy roof of Clara Oswald's house, she's stunned. And when the Doctor lands his TARDIS there, too, he gives them all a dark message of Christmas ill-tidings...
While Santa being on Clara's roof might otherwise be an excuse for cheer and happiness it's actually a nightmarish development, and only the Doctor knows why! He's there to save Clara from what Santa might bring into her life as something quite profound will happen to Clara during this chilling adventure.
It's soon clear the Doctor and Santa have a past history and while they bicker with each other, luckily there's no major falling out. And soon there's a mission to keep them occupied. All are whisked away to an Arctic base near the North Pole that's under attack from ferocious alien-like creatures called Sleepers and Dream Crabs, and a deadly battle begins.
This adventure also stars Natalie Gumede (Corrie's Kirsty Soames) and Michael Troughton (son of former Doctor Who Patrick Troughton) as a scientists on the Polar base.
Can Santa, his elves, the Doctor and Clara team up in the chilling Arctic to help the scientists save their base, and the world, from a new deadly menace?
http://www.whatsontv.co.uk/doctor-who/e ... S9sAmEB.99
#836 od Zuzka
23 pro 2014 12:02
Už se to blíží. Hodně se těším, je to můj první vánoční speciál, na který musím čekat. Jenže jedeme na hory, takže ho asi uvidím až po Novém roce a to už to tady bude probrané odshora dolů :(