Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#265 od Spiderman
09 lis 2014 22:18
Tak Santa Claus to říká jasně...Takhle to skončit nemůže. Musíme to vyřešit a rychle! Ona není v pořádku a Ty taky ne. ;-)
#353 od Citron
12 lis 2014 15:36
Obrázek

První obrázek z vánoční epizody. Jinak tento pátek bude na BBC 1 během Children in Need odvysílán klip z dílu.
#383 od Tessuna
13 lis 2014 23:31
Jé, tak k tomuhle přání se připojuju. :) (Pomohlo by napsat dopis Ježíškovi? To už jsem hezkých pár let neudělala...)

Teď jsem viděla trailer. Tak tedy, co víme? Místo děje: severní pól. Postavy: Santa Claus (Cože? V Británii přece naděluje Father Christmas! To mi od tak tradičně britského seriálu přijde docela jako podraz). A slizká otevírající se tlama. Já nevím proč, protože tak vlastně nevypadala, ale v první chvíli jsem si vzpomněla na Vězně Nula. (To by byla konspirační teorie - Vězeň Nula přestrojený za Santu Clause, protože jedné z jeho obětí se o Santovi zdá. To není až tak šílený, jak mi to připadlo ještě před několika vteřinami. Jenom nevím, jestli chci vidět Santu s těma dlouhýma zubama... možná nakonec dobře, že je to Santa a ne Father Christmas... zatímco tohle píšu, napadají mě věci a začíná se mi to líbit ;) )
#385 od ESESEL
14 lis 2014 03:06
Tessuna píše:Jé, tak k tomuhle přání se připojuju. :) (Pomohlo by napsat dopis Ježíškovi? To už jsem hezkých pár let neudělala...)

Myslím, že od toho chodí spíše čerti než Ježíšek. ;)