Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#4184 od Tessuna
05 srp 2016 11:28
Ta architektura kolem nich vypadá docela futuristicky, hádám, že se epizoda bude odehrávat někde v budoucnosti. A všimla jsem si, že Pearl má na krku přívěšek ve tvaru nějakého hudebního nástroje... kdyby tak Bill byla muzikantka (já vím, i ne-muzikanti určitě nosí šperky ve tvaru hudebních nástrojů, nějak teď moc koukám na Sherlocka či co, ve všem vidím stopu, sorry) - ona a Doktor s kytarou... to by bylo něco! :)
Díky, LeaBlanco, za krásné fotky. Jak já se těším na další sérii...
#4194 od LeaBlanca
09 srp 2016 16:56
Pěkné. Super fotka. A Matt se na to i hodí. Ale měla jsem na mysli nějaké video, kde doktor běhá (různé závody ve sprintu atd., skok přes překážky), jezdí na koni (parkur), střílí z luku (lukostřelba), čímkoliv hází (hod oštěpem, vrh koulí), doktorovo bojové umění (bojové sporty) atd. Něco na ten způsob.
#4235 od LeaBlanca
03 zář 2016 22:47
Další video z aktuálního natáčení, které zachycuje Petera, jak telefonuje fanouškovi nebo fanynce (vyšší pravděpodobnost) a ostatní fanoušci okolo se docela dobře baví včetně štábu.

https://www.youtube.com/watch?v=gQzQ2pg8G1A

Moc dobře všemu nerozumím, ale pokusím se alespoň o stručný překlad telefonického rozhovoru. Vážně si ale nejsem úplně jistá tím překladem.

Peter:
Ahoj. Jak se máš?
Tady Doktor.
(Ostatní se začnou smát)
Máš pěkný den?
Ty jsi teď otřesená (doslova...třeseš se teď), no, to my všichni. (Okolní fanoušci začínají šílet, padají tam hlášky jako panebože apod.)
Odkud jsi? Z Brazílie? (nejsem si jistá tou zemí)
Máš nádherný přízvuk, řekni něco ve svém jazyce.
No, to zní skvěle.
Ok, musím končit, je tu spousta dalších lidí, co si chtějí povídat. Uvidíme se později.