Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#4142 od Sára
14 črc 2016 21:38
Filmování prý je hlavně dloooouhé čekání na kratičké okamžiky akce. Takže jste si užily vrchovatě, co? Muselo to být skvělé, já bych takhle klidně zmrzala celý den. Pěkná reportáž i videa...a ta fotka...koukám na ni a furt čekám, kdy se za tebou objeví hologram Desátého... :D
#4146 od Sillia
15 črc 2016 21:07
Tak to jste měly moc pěkný výlet. Peter vážně vypadá moc mile a.. a to všechno. Díky za fotky, reportáž, videa, moc se ti povedly a vážně splnily účel všech ukázek - člověk se těší zatraceně víc.
#4153 od Tessuna
17 črc 2016 20:11
Díky, Zuzko, za fantastickou reportáž, za fotky a videa: mám skoro pocit, jako bych byla u toho, a je to pocit naprosto boží. Už se nemůžu dočkat, až uvidím desátou sérii a zjistím, k čemu bylo to přecházení za oknem, smutné postávání před Tardis a vůbec. Je to všechno tak... já už ani nevím, jaké, už mě nenapadají další superlativy a nechci se opakovat... tak snad jedině... superkalifragilistiexpialidózní. :D
Nestíhala jsem teď moc psát nebo reagovat na příspěvky, byvši na menším výletě do 17. století, ale předtím s tím pozdravem Ahoj jsi mě dokonale prokoukla :).
#4155 od Tessuna
17 črc 2016 21:04
Jen metaforicky :) - kurz historického tance, moje každoroční "cesta časem". Letos anglické tance dle knihy Johna Playforda s názvem Dancing Master. No dobrá, to velké M jsem si vymyslela, ale možná se z toho jednou vylíhne nápad na povídku ;)
#4165 od Zuzka
26 črc 2016 14:09
Tak nejak jsme doufaly ze ta informace ochranku trochu odzbroji. Coz se docela povedlo. Nakonec nam pan ukazoval na svem mobilu fotky Capaldiho. A rikal ze uz je tam deset let takze obnovene Doktory zazil vsechny. Pry Eccleston byl obzvlaste mily clovek :)
#4166 od Sillia
26 črc 2016 16:13
Tak to jste měly štěstí a ono se to i dobře čte, že jsou to milí lidé. Ani se nedivím, že ho to překvapilo, nebýt fanoušek, tak mi taky bude připadat, že jet někam takovou dálku "jenom" kvůli seriálu, je kapánek ujetý. :D Ale už se nemůžu dočkat, proč to do další série jenom trvá tak dlouho?