Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#4316 od Tessuna
08 říj 2016 14:00
Jůůů... začínám se těšit na Vánoce. A ne kvůli Vánocům. Pochopila jsem dobře, že se to odehrává v New Yorku? Myslela jsem, že kvůli časovým šmodrchanicím tam Doctor už nikdy nesmí vkročit. A "Doctor Mysterio," to mi kupodivu zní podezřele moc jako "Doctor Strange," a zajímalo by mě, co ta podobnost znamená. Jestli něco znamená. Z návratu toho legračního týpka z loňských Vánoc (jméno jsem zapomněla) úplně nadšená nejsem, abych se přiznala.

Kilgrave? To by bylo hodně zajímavé. Jestliže každá z Doktorových podob patří nějakému skutečnému člověku, proč by jedna z nich nemohla patřit padouchovi? Nemyslím zrovna Kilgravovi, ale představte si, kdyby Doktor potkal jedno ze svých minulých já a on by to byl nějaký strašlivý záporák, a Doktor by musel bojovat s někým, kdo vypadá jako on... brrr. Myslím, že dostávám nápad na povídku, dík, Zuzko :)
#4317 od Zuzka
08 říj 2016 15:29
Rádo se stalo:-) To by mohla být super povídka.

Ten legrační týpek (Nardole) by se měl vyskytovat i v prvních dílech 10. série. Taky z toho nejsem odvázaná, ale je to fuk - prostě se na Doktora těším.
A s tím New Yorkem - nemá tam Doktor spíš potíže jen s určitými obdobími? Třicátá léta, šedesátá léta a tak podobně?
#5051 od Zuzka
17 dub 2017 14:15
Po zhlédnutí Pilota už konečně víme, co jsme to při natáčení viděly. Tohle je moje fotka dvorku druhý den ráno, když už byl štáb pryč. Označená část je už vysušená (odletěná) mimozemská louže:-) Boží.
Peter Capaldi se chodil zdravit s fanoušky po záběru, jak s Bill odešli od louže pryč. Jednou měl při tom v ruce tu zkumavku s vodou. Taky jsme byli zvědaví, co v ní má. A ono kus vesmírné lodi, no teda:-)

Obrázek