Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#3294 od Citron
18 lis 2015 21:28
Pro informace k vánočnímu speciálu. Co se zatím ví:

Vrátí se River Song
http://www.bbc.co.uk/blogs/doctorwho/en ... a9ec3fb1cb

První fotka ze speciálu (že by to nakonec byl Doktor s River? :D )
https://scontent-lhr3-1.cdninstagram.co ... 1066_n.jpg

scénář: Steven Moffat
režie: Douglas Mackinnon
#3295 od Sára
18 lis 2015 21:44
Já se na to těším moc. Ve speciálu se má příběh River uzavřít (nebo otevřít?). Když potkala Desátého v Knihovně, věděla o něm všecko a on o ní nic. Teď to má být naopak - Doktor River zná, a ona ho vidí poprvé...alespoň tak nějak jsem to četla, už nevím kde. Každopádně doufám, že zápletka bude smysluplná, napínavá, no a kdyby navíc byla i vtipná, co víc si přát?
#3297 od Angi
18 lis 2015 22:55
Doktor ví o River vše a ona jej vidí prvně. To už bylo v díle Let´s kill Hitler. Osobně moc nadšený nejsme, nic proti River nemám, ale bude to jen dalš motání v kruhu, další vykrádání sebe sama od Moffata, měl by Doktora posunout dál. I když je fakt, že setkání River a Capaldiho může být zajímavé.
#3304 od Sillia
19 lis 2015 00:00
Tak já se na setkání River a Dvanáctého těším už celkem dlouho, takže to, že se něco takového opravdu koná, mě nadchlo.
Co se týče novinek, tak jsem někde narazila na to, že ona zatím neviděla žádnou jeho jinou verzi než Jedenáctku, a že se uvidí, jak bude reagovat, když Doktor není zrovna hezká tvářička. Každopádně jsem na to hodně zvědavá, na tu dynamiku mezi těma dvěma.
#3350 od Sillia
23 lis 2015 22:46
Steven Moffat vypustil na světlo, kdy se bude Vánoční speciál odehrávat pro River
http://www.radiotimes.com/news/2015-11- ... songs-life
Kromě toho, že River Doktora nepozná, tak by ho měla potkat po The Angels Take Manhattan. A docela bych nečekala, že tohle opravdu Steven řekne, ale je tam i něco o jeho poslední epizodě a že to psal i jako jeho rozloučení, kdyby po odchodu Clary už nechtěl psát další společnici. Samozřejmě je tam všechno v podmínce. Stejně se mi ale nechce věřit, že by jen tak odešel, nesedí mi to k němu, i když už je na čase.
#3357 od Citron
24 lis 2015 16:45
Já bych se ani nedivil, že chce odejít. Podle mého toho už musí mít plné zuby, jen asi není moc lidí, co by ho nahradilo. Ale tak minimálně to, že nechtěl načínat novou asistentku o Vánocích, když netušil co a jak, se asi tak nějak čekalo.

Synopse k epizodě:
“It’s Christmas Day on a remote human colony and the Doctor is hiding from Christmas Carols and Comedy Antlers. But when a crashed spaceship calls upon the Doctor for help, he finds himself recruited into River Song’s squad and hurled into a fast and frantic chase across the galaxy. King Hydroflax (Greg Davies) is furious, and his giant Robot bodyguard is out-of-control and coming for them all! Will Nardole (Matt Lucas) survive? And when will River Song work out who the Doctor is?
“All will be revealed on a starliner full of galactic super-villains and a destination the Doctor has been avoiding for a very long time.”
#3358 od Sillia
24 lis 2015 17:06
Oh... Tak na to se těším. Honička po galaxii? Sem s ní! Většinou se všechno ve vesmíru v budoucnosti odehrává na jednom místě, jedné lodi, základně, planetě,.. Tak trochu doufám, že uvidíme nějaké ty průlety vesmírem a různá slunce a planety. I když by to nebylo součástí děje, tak já prostě zbožňuju obrázky z vesmíru apod., takže kdyby jen měli procházet kolem okna a v něm bychom viděli, že.. třeba cestují hyperprostorem, nebo letí kolem nějaké sluneční soustavy, nebo jedno co. Fajn, to už si tady maluju růžový obrázek, ono je furt dost, čeho se obávat, respektive bát se zklamání. Třeba jenom nějakou tu partu River si představuju spíš jako bandu nějakých vesmírných kriminálníků nebo tak něco (už jenom to slovo squad mám spojené spíše s vojenskou jednotkou nebo něčím ne úplně morálním nebo skrz naskrz správným - jestli se pletu, tak mě prosím opravte). Navíc loď plná superpadouchů by mohla dopadnout všelijak a ani o tom Robotovi nevím, co si mám myslet a dost by mě zajímalo, co by mělo být to místo...
#3397 od Sára
27 lis 2015 20:58
Ta první fotka vypadá na manželskou výměnu názorů :D a ta druhá zachycuje poslední zlomek vteřiny před obvyklým: RUN! Ty vínové šaty sluší River o dost víc. O dílu to bohužel nevypovídá vůbec nic :( Tak budeme ještě chvíli napínáni, než se objeví fotky další.