Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#2966 od Sillia
23 říj 2015 18:27
Všimla jsem si toho už v traileru, ale bylo to tam jenom na chvilku a nepodařilo se mi to pořádně stopnout, ale tady tohle vypadá vážně dost zajímavě. Vlastně dokonce i dost slibně a já osobně budu jenom ráda, když se tahle linka začne nějak řešit, i když rozhodně bych si právě tohle téma uměla představit jako finále série.
Taky jde o to, jestli to vůbec Gallifrey je. I když ono je to vidět tažený divným (asi) energetickým provazem skrze portál na obloze Země a je jakási načervenalá, což tomu dává dost velkou šanci. I když mě to stejně nutí pochybovat a vymýšlet, proč by to právě Gallifrey být neměla, nechce se mi být zklamaná, kdyby to nebyla ona.
#2980 od Zuzka
24 říj 2015 10:27
Rozhodně je to docela provokující obrázek. Taky to vidítam 50/50, jestli je to Gallifrey. Bylo by hezké, kdyby to byla ona.
Jinak ti lidé na obrázku mají klobouky jako američané...
#2985 od Sára
24 říj 2015 16:01
Mně Gallifrey zatím pořád ještě nechybí. Pokud hledání či dokonce návrat, pak stačí až ke konci série, protože tahle devátá se celkem dobře rozběhla i bez Doktorovy rodné planety.
#2986 od Tessuna
24 říj 2015 19:12
Nevím proč, ale mám dojem, že planeta na fotce Gallifrey není. A taky mám pocit, že kdyby bylo velkým příběhem téhle série hledání Gallifrey, viděli bychom nějaké náznaky. V minulé sérii Doktor alespoň co chvíli čmáral po tabuli, což dávalo tušit, že něco počítá, třeba právě ty souřadnice, kam jeho planeta zmizela. Z 9. série mám zatím pocit, že pokud má nějaké hlavní téma, točí se kolem Doktora, jeho povahy, pocitů, vztahu ke společnici a vůbec k lidem kolem něj. Což mi vyhovuje, jednou by nemuselo být velké finále plné bitev a planet a miliard životů v nebezpečí... a třeba se toho velkého pátrání dočkáme až s další společnicí (nebo společníkem, kdoví).