Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#3705 od Tessuna
10 led 2016 15:55
Když měla Clara odejít před 9. sérií, jako další společnice byla vybrána Shona - to ale vůbec neznamená, že by jí měla být teď, naopak mám dojem, že jsem kdesi četla, že jí určitě nebude. Takže hledání začíná nanovo - i když myslím, že důležitou částí toho hledání je vymyslet novou společnici (nebo společníka) a najít herečku (herce) už potom zase až takový problém nebude.
Doufám, že Capaldi v roli Doktora vydrží o něco déle. Rozhodně bych ráda aspoň sérii s Capaldim, ale bez Moffata.
Pokud jde o to natáčení - nezačíná obvykle až na jaře?
#3706 od Angi
10 led 2016 20:25
Nevím, kdy začíná natáčení. Po minulém vánočním speciálu bylo na konci: "Doktor a Clara se vrátí v epizodě ....." Tentokrát nic takového nebylo, což mne lehce zervoznělo.
#3709 od Sillia
11 led 2016 16:46
Pokud si pamatuji dobře, tak někde psali, že dalším společníkem by neměl být nikdo, kdo už v seriálu byl, ale taky si tím nejsem nijak jistá. Každopádně Capaldiho by to chtělo si podržet déle, alespoň já bych ho tam ráda viděla o něco déle.
#3711 od Tessuna
11 led 2016 20:19
Co jsem tak koukala po internetu, tak jednak nic nenaznačuje, že by série měla být rozdělená nebo opožděná nebo tak něco, takže třeba zkrátka jenom ještě nevymysleli název prvního dílu, aby ho mohli dát do "Doktor se vrátí v..." na konci speciálu.
To video, které o něco výš zmiňuje LeaBlanca, bylo opravdu natočené už v dubnu, takže o současném natáčení to nevypovídá nic.
Capaldi měl od začátku v plánu zůstat tři roky, což by znamenalo, že 10. bude jeho poslední série. Fakticky doufám, že si to rozmyslí...
O společníku Moffat někde zmiňoval, že už má určitou vizi (tím asi myslel povahu nebo příběh nebo tak), ale ještě ne jméno ani herce/herečku. Naznačoval cosi o změně tónu seriálu, na to jsem tedy zvědavá. Připadlo mi, že docela zajímavě kličkuje kolem toho, jestli nový společník bude on nebo ona. Určitě to prý nebude nikdo, kdo už v seriálu byl.
#3713 od Sillia
11 led 2016 21:00
Tak pamatuju si to dobře.
Každopádně myslím, že se někde vyslovili, že to ona/on bude záležet taky na tom, kdo jim přijde na casting a že říkali něco o tom, že když tam přijde někdo, u koho si řeknou "To je přesně ono," tak tahle záležitost nebude tak pevná.
Zároveň se někde někdo vyjadřoval k tomu, že by v Tardis měli být dva chlapi, ale myslím, že tam padala slova jako divné, nezvyklé apod.. A pak tam někdo debatoval o možnosti vícero společníků... Ale to bylo jen nějaké hádání a diskutování mezi fanoušky právě pod tím článkem...
#3714 od lososmaster
11 led 2016 21:15
Dneska jsem na Edně zahlédl název nového dílu, je nějak rusky.
Ale nevim, kde to vzali, protože jsem se zkoušel dívat jinde, a nic jsem nenašel.
#3715 od Sillia
11 led 2016 22:18
Je fakt, že zrovna tohle tam mohli napsat normálně česky, znamená to "neznámý," takže bych si asi spíš vsadila na to, že to spíš oznamuje status názvu než název samotný.
#3716 od Sára
11 led 2016 23:06
Jsem téhož názoru jako Silia, že je spíš o status než název. Půvabné ovšem je, že hned vedle běží odpočet s termínem vysílání 1.9. Když jsou kolem 10.série takové nejasnosti, odkud tedy vzali to datum, by mě zajímalo.
#3718 od Citron
12 led 2016 02:23
Minulá série se začala natáčet už v lednu. Letos tomu zatím nic nenasvědčuje, tudíž je skutečně možné, že se začne natáčet, až bude hotový ten Sherlock, tudíž asi někdy okolo května mám ten pocit. Každopádně jsem zvědavý co s tím tedy vymyslí. A novou asistentku určitě oznámí těsně před natáčením bych tipoval.
#3725 od vojza
12 led 2016 19:32
Citron píše:Minulá série se začala natáčet už v lednu. Letos tomu zatím nic nenasvědčuje, tudíž je skutečně možné, že se začne natáčet, až bude hotový ten Sherlock, tudíž asi někdy okolo května mám ten pocit. Každopádně jsem zvědavý co s tím tedy vymyslí. A novou asistentku určitě oznámí těsně před natáčením bych tipoval.

Tak kdyby se nátáčelo až od května ,tak se asi nestihne půlka/konec září jako datum odvysílání první epizody ,ne bo snad jo ? No, doufám že se brzy (tím myšleno tak do března) dovíme nějaké (pokud možno pozitivní ) zprávy od BBC :D