Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#5005 od Zuzka
06 dub 2017 15:17
Trial od Time Lords (nebo kde se to objevoval) jsem ještě neviděla, ale pokud to dobře chápu, tak Valeyard je konkrétní inkarnace Doktora a hrál ho konkrétní herec před 35 lety. Tak nějak bych neočekávala, že na něj v obnovených sériích narazíme. Když teď přiznali, že můžou dát Doktorovi celou sadu nových regenerací, můžou jeho existenci posouvat donekonečna. Nebo jsem mimo?
Taky trochu čekám, že bude spíš tendence seriál odlehčit než přitemnit, takže bych tipla, že tohohle chlapíka hned tak nevytáhou.
#5006 od Zuzka
06 dub 2017 17:59
Ten spoiler je oficiálně potvrzený. Nemyslím, že měli v úmyslu to prozradit, ale když to uniklo, tak co už mohli dělat.
Následující text obsahuje spoilery! Zobrazit
Teda fakt se těším na interakce Missy a Mastera, Doktor tu bude hrát asi až třetí housle:-D
#5007 od Sára
06 dub 2017 18:10
Já se těším rovněž. Simm je můj oblíbený Master..a až bude stát tváří v tvář Missy, čekám docela nářez. Zdá se, že nejen Doktor se může potkávat se svými dalšími regeneracemi....

http://www.bbc.co.uk/blogs/doctorwho/entries/9ecdaaa1-10e1-45a7-a266-bdd7a1adcdf2

No, tenhle spoiler mi tedy rozhodně zvedl náladu....
#5008 od Ironside11
06 dub 2017 18:51
Tak já bych si přál Dereka Jacobiho, protože ten se v roli Mastera prakticky ani neohřál, ale samozřejmě logicky by to nešlo.
Simmova Vládce rád uvidím, bude to zajimavé a dočkáme se asi post regenerační Missy.

ALe mezi námi: Nečekám že to bude lepší než post regenerační Missy od Tessuny, ta nemá chybu :D
#5009 od Zuzka
06 dub 2017 20:27
Myslíš, že uvidíme Masterovu regeneraci? Já bych si přála něco jako Three Doctors, Five Doctors a podobně, jen s Masterem.
#5011 od lososmaster
06 dub 2017 23:30
The Three Masters
#5014 od Meisiluosi
07 dub 2017 04:35
Simmův Master sice můj nejoblíbenější není, ale ráda ho mám - takže se na ten návrat taky těším, jak děcko na cumel. Zvlášť pokud to bude v kombinaci s Missy.
#5016 od Tessuna
07 dub 2017 11:10
Ironside 11: Dík, na to, že jsem vůbec kdy psala o Missy, jsem úplně zapomněla, :D spíš jsem myslela na svoji předminulou povídku z Rassilonova brku, kde se potkali dva klasičtí Masteři, protože jsem měla ten skvělý nápad - proč se musí potkávat vždycky jenom Doktor, že.
lososmaster: The Three Masters zní úžasně. (Kteří tři by to byli?) Nechceš to napsat?

Takže - uvidíme Mastera regenerovat v Missy, nebo je uvidíme díky nějakému tomu timey-wimey oba pohromadě?
#5018 od lososmaster
07 dub 2017 13:52
Takže vzhledem k tomu, že jak Delgado, tak Ainley jsou po smrti, tak ti nepřichází v úvahu (leda, že by je udělali CGI jak Tarkina, ale na to není rozpočet), takže asi Simm, Gomez a třeba nějakej budoucí Master, který by se tam třeba potkával jenom s ostatními Mastery, takže by o něm Doktor a spol nevěděli. A nebo tam ze srandy pozvat Robertse :)
#5019 od Sillia
07 dub 2017 16:45
To zní zajímavě. Jenom si tak říkám, Simmův Master, Missy - už jenom to je, řekla bych, dost silná kombinace, kterou doufám, doufám, doufám, nezvořou. Přidat k tomu ještě jednoho a ještě navíc z budoucnosti... Pěkný nápad.

Když si vzpomenu, že před nějakou dobou vlastně potvrdili, že budou mít i trojdíl, tak si říkám, že by ho mohli dát právě Masterovi s Missy. Nebo si ho nechaj na konec? Popřípadě trojdíl s M&M na konec? No nevím, teď už plácám, co mi přijde pod ruku.