Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#4980 od Sillia
03 dub 2017 15:01
To se divim, že to dali do traileru na celou sérii a ne třeba až do ukázek na další díly během vysílání nebo tak. Nicméně Missy se chytá celkem rychle, dab jsem fakt nečekala. :D
#4982 od Ironside11
03 dub 2017 15:15
Tak nemusí to být nutně ono, může se třeba pokusit někoho zachránit a proto potřebuje energii
#4984 od Zuzka
03 dub 2017 17:26
Já nechci další regeneraci, už jsem si na Dvanáctku tak hezky zvykla. Jedna věc je o tom vědět a druhá věc je to vidět :(

Ale vánoční speciál prý ještě točit nezačali, takže tohle je spíš takové šťouchnutí do fanoušků...
#4986 od Ironside11
03 dub 2017 21:27
také si myslím že to je jen takové štouchnutí.
Jinak mě osobně ta Capaldiho era příjde strašně krátká, i když bude mít taky 3 serie.
#4989 od Sára
04 dub 2017 15:26
Bill je lesbička. Aha. A co s tím ? Bude si do TARDIS vodit holky a spát tam s nimi? Nebo snad potká někde Claru, zaseklou mezi dvěma údery srdce, a bude s Doktorem soutěžit, kdo z nich dvou ji víc miluje? Pořád mi nějak nechápu, jaký význam a přínos pro příběh DW má zdůrazňování sexuální orientace jeho společnice.... Sorryjako - ale přesně tohle pro mě dělá z Bill ještě míň sympatickou společnici než doteď. Ne samotný fakt, že je na holky, ale že je tu jakási potřeba to předem důkladně rozpitvávat. A jestli sama Pearl říká, že...být gay není to hlavní, co definuje postavu Bill...tak proč se to tu vlastně rozebírá??
Zjevně mi něco uniká...

A další Doktorova regenerace mi rozhodně vadit nebude. Já si na Dvanáctku pořád nezvykla, a doufám, že "nešťastník" Třináctý bude mít víc smyslu pro humor a míň arogance.
#4995 od Sillia
04 dub 2017 21:28
Nic ti neuniká. Je to šílený a příběh tím bohužel občas až trpí. A to samé se dá říct i o rasovém zastoupení. Oboje to vychází nastejno. Dělá se kolem toho takového oslavného povyku a tolik se to propaguje, občas i v příběhu, až to jednoho téměř dokáže odradit a naštvat. Jenom ta ironie přístupu - chci ukázat, že je to normální a musí to být okaté i pro debily - tak sakra, když je něco normální, tak je to normální a není důvod na to poukazovat a cpát to lidem před oči.
#5003 od lososmaster
06 dub 2017 13:51
Kdyby to byl třeba Valeyard, ale tohle?
#5004 od Tessuna
06 dub 2017 14:11
Snažím se větším spoilerům vyhýbat, ale věta "na vlastní nebezpečí" je zkrátka neodolatelná ;). Jestli to není jen drb, tak se těším, mohlo by to být docela zajímavé...