Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#2559 od vojza
18 zář 2015 18:07
A je to oficiální Jenna Coleman opouští seriál "někdy během 9.serie".Kdo ji nahradí není prozatím známo. Co vy na to ?
Oficiální odkaz tady :http://www.bbc.co.uk/blogs/doctorwho/entries/2a2689a8-5c52-46af-8e69-2fad42c46da3

Já osobně si myslím že "time has come" a je na čase změna.Docela bych uvítal kdyby se nový/á společník/ce přiblížili spíše k rozvážnosti a věku dnešního doktora .Rozhodně by stálo za to a překvápko třeba s návratem nějaké starší né mrtvé (at' už v serialu nebo v reálu) společice. Kdybych si měl vyloženě vybrat novou hvězdnéhou herečku šel bych do Claudie Black nebo Amandy Tapping ,někdo né moc známý je ,ale taky vždycky dobrá volba.Docela se těším až to příjde a doufám že se nám nový společník/ce ukáže co jedříve.
#2564 od Tessuna
19 zář 2015 09:53
Clara mi nikdy moc nesedla. Pro Doktora byla ze začátku především záhadou - rébusem k vyřešení, a zdálo se mi, že Doktor je z jejího věčného flirtování trochu na rozpacích a sice se na ni snaží být milý, ale to je tak všechno. V 8. sérii pak, myslím, byla "chybou, kterou je třeba napravit" - tedy ne samotná Clara, ale jejich vztah. A Doktor se opravdu snažil, aby ani větou nenaznačil, že mu na Claře záleží - viz všechny ty "komplimenty", kterými ji zahrnoval - aby náhodou nenabyla dojmu, že flirtování je pořád na seznamu možností. A tak to - alespoň z mého pohledu - vypadalo, že jejich vztah je trochu nucený, to mi nesedělo a těšila jsem se, až Clara odejde, nejlépe aby byla nahrazena společníkem nebo dokonce mimozemšťanem (nebo společníkem a mimozemšťanem...)
Jenže pak se to zvrtlo v "Dark water," když Doktor pomohl Claře, přestože ho zradila. To jsem si poprvé pořádně všimla, jak mu na ní záleží, a docela mě to vzalo za srdce. No a potom tu je konec vánočního speciálu, kde si Doktor uvědomí, jak snadno mohl Claru ztratit a jak moc by mu chyběla.
V těch posledních minutách Last Christmas jsem Claru konečně vzala na vědomí jako společnici a začala mě bavit.
A teď tohle...
Nakonec se mi po ní ještě bude stýskat, až odejde!
Ale kdo bude dalším společníkem, na to jsem vážně zvědavá...
#2576 od Angi
20 zář 2015 08:28
Hm, zase si nevzpomenu na jméno té se šálou, kterou (už s motýlkem) zabila Missy. Každopádně Moffat tvrdil něco o tom, že další společník nemusí být tak úplně člověk.. Co když běžná teorie, že Missy zabila zaygona a ne original holku je chybná? Co když Missy zabila originál holku a společníka bude doktorovi dělat Zaygon? Pochopitelně ne v utajení.. To by se mi líbilo.
#2581 od Zuzka
20 zář 2015 16:34
A nepotřebují Zygoni mít svůj vzor živý?
Ačkoliv trošku si vzpomínám na jeden audiopříběh, kde Zygon, když zemřel člověk, za kterého se vydával, prostě zůstal v jeho podobě napořád (už se nemohl změnit).

No, je fakt, že Osgood, ať už člověk nebo Zygon, by byla fajn. I tak doufám spíš ve společníka než společnici. A radši mimozemšťana...
#2590 od KapsaDan
20 zář 2015 21:52
Claru mám rád a její odchod mě sice trochu mrzet, ale je fakt, že je možná čas na někoho dalšího. Teď si jenom přát, ať odejde nějak rozumně a ne nějak "epicky".
#2591 od lososmaster
20 zář 2015 21:56
Je to Moffat, s tím nepočítej. :D
#2642 od Sillia
27 zář 2015 21:20
Za mě je to: No konečně! Co jim sakra trvalo tak dlouho?
Claru jsem si nikdy moc neoblíbila, jak byla s Jedenáctým, tak jsem ji i celkem dobře přijala jako společnici. Byla kolem ní docela zajímavá záhada a mě to s ní i bavilo. Ale po finále sedmé série to s ní šlo dost z kopce. Z příjemné holky v šatech se stala jakousi ukňouranou a ještě o úroveň panovačnější a sebestřednou (ona sebevědomí měla vždycky, ale tohle už chvílemi bylo moc), pak jí ještě dali v Listen tu stodolu s Doktorem, kterou jsem ještě nepřekousla a přítele, který ji ale pouze stavěl do pozice chudinky a lhářky. Tak nevím, v téhle sérii mě zatím neštve, ta lepší spolupráce s Doktorem dělá svoje, ale i tak už je prostě čas pro změnu.