Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#2433 od Sillia
20 srp 2015 20:00
Problém, ale myslím, není tak úplně v tom, kdo River je, ale, jak Tessuna řekla, v tom, že nemají ani jednu pouze společnou epizodu, jak pak mají mít nějaký pořádný vztah? Docela bych chápala, že River se zbláznila do Doktora, za prvé není první a za druhé je psychopat. Spíš bych si nebyla jistá Doktorovými city k ní. Vždyť on si jí vzal, v podstatě "jenom" aby zachránil vesmír. To, že se potkávají v opačném pořadí, bylo vlastně nutné a jaksi nevyhnutelné, aby se čas přestal rozpadat a on "jenom" potřeboval, aby se dotýkali dost dlouho. A zároveň aby měl pořádný důvod říct jí svoje jméno a ona mu ho v Knihovně mohla pošeptat.

Claru jsem si třeba pořádně ani neoblíbila, takže doufám, že ji v následující sérii zabijou. Ne, že by si nějak extra zasloužila umřít, ale vzhledem k tomu, kolikrát už umřela, by to byl adekvátní odchod. Každopádně doufám, že Dvanáctka bude mít i jinou "pořádnou" společnici.
Jak se zmínilo o tom, že by se další verze Clary měly objevovat i v budoucnu. Bylo by zajímavé, kdyby se s tím nějak popasovali, ale neumím si představit, že bychom Claru vídali v ústřižcích i po dalších dvaceti letech. Podle mě to s ní prostě skončej (vrátěj jí nanejvýš jednou a ani to si nemyslím) a řeknou, že to bylo pouze pro první sadu regenerací, že ta druhá je nějak odlišná a že se do ní, kvůli nějakým časovým timey wimey, Velká Inteligence ani nemohla dostat.
A co se Trenzalore týče, tak mám taky za to, že ta obrovská bitva na nás teprve čeká, takže doufám, že se Trenzaloru budeme ještě dlouho vyhýbat. Nicméně až se tam dostaneme, tak se budu modlit, aby to bylo opravdu něco, něco u čeho budu brečet a řvát a nebudu moct spát. Zatím se to nikomu a žádný epizodě či konci ničeho nepovedlo, tak tady mi to snad dopřejou.

A jo, Clara měla po tom díle opravdu odejít, ale nakonec si to rozmyslela a zůstala.
#2434 od Angi
20 srp 2015 20:48
Když mluvil Doktor s modrou hlavou, na jméno si nevzpomenu, na úplném konci šesté řady.. tak se zmínil o tom, že noci v bouřném vězení jsou jen mezi ním a River.. on se tam mohl s TARDIS dostat kteroukoliv noc, klidně každou noc. Tam je dost času na vše..
#2435 od Tessuna
20 srp 2015 21:10
Maldovar. Jo, a ze zápisů v deníku, když si je čtou v Impossible astronaut (velikonoční ostrov, Jim the Fish) je jasné, že spolu podnikli spoustu věcí. Proč zůstávat ve vězení, když má manžela s Tardis, že. Ale i když mám dobrou představivost, jejich vztah by mi přišel uvěřitelnější, kdybych něco z těch společných dobrodružství viděla.

Clara měla odejít, to je fakt myslím do mrtě rozebraný v diskusi o vánočním speciálu, který byl právě díky úpravám na poslední chvíli ještě divnější. Já pořád ještě čekám, že se nějak vysvětlí budoucí-možná-příbuzný-Orson-Pink z Listen, že Clara potká třeba Dannyho z paralelního vesmíru, co já vím, a odejde od Doktora úplně dobrovolně, aby mohla být s ním. Není hned potřeba ji vraždit.
#2436 od lososmaster
20 srp 2015 21:32
Ještě navíc v díle Good man goes to war, říká River Rorymu, že se právě vrátila z nějakého rande s Doktorem.

Vy jste toho tady za ty 4 hodiny napsali... :D
Orson je určitě spojený s Clarou přes toho vojáčka - teda jestli tomu Moffat zase nebude protiřečit, jako třeba tím z River a Jenny, nebo Doktor jednou může umřít před regenerací a někdy ne.
Kromě Adrica taky v TARDIS zemřeli např.: Katarina, Sara (Daleks' Master Plan). A proti těm dvěma to bylo emotivní dost, jenom Moffat to všechno přehrává.
A někde jsem četl, že Clara měla odejít po Last Christmas, pak v půlce 9. série, a teď je v nejnovějších článcích, že tam bude sérii celou, tak nevím.
#2438 od ESESEL
22 srp 2015 17:15
Sillia píše:Claru jsem si třeba pořádně ani neoblíbila, takže doufám, že ji v následující sérii zabijou.

Clara je moje nejoblíbenější společnice, ale taky doufám, že odejde tak, že ji zabijou, protože nic jiného prostě nepřichází v úvahu. U ničeho jiného by se nedalo věřit, že to nepůjde vyřešit. Mimoto, týpek, který si říká Silent_Angel, už vyřešil, jak by měla vypadat poslední scéna její poslední epizody: :twisted:

http://fyre.it/DcJ2AF.4
#2439 od Sára
22 srp 2015 21:42
Úžasné. Leč nereálné.
#2637 od panwalter
27 zář 2015 15:18
To je podle mě blbost.
Protože na Last Christmas se objevila se svoji rodiou u jednoho stolu.