Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#7859 od viktorsamuel
17 kvě 2022 08:39
Nový Doktor oznámen. Je jím Ncuti Gatwa. R. T. Davies si vybral svého koně, který ponese značku dál a doufám, že díky zkvalitnění scénářů, o což jde především, se nám dostane dalšího Doktora s originální osobností.
#7905 od Alexis
31 pro 2022 00:50
Jsem docela zvědavá, jaky styl tomu dá Davies. Viděla jsem ještě prvních pár dílů s Jodie, ale nějak mě to neoslovilo. Prohlizela jsem si staré diskuze, a zjistila jsem, že od 8. serie si už poradne nepamatuju, o čem to vlastně bylo. Možná tak ještě Clařina smrt/nesmrt...

Na jednu stranu - Davies, Tennant a Catherine je super nostalgie, ale realisticky si říkám, ze uz mi to asi nebude pripadat jako takova pecka jako pred lety... Clocek se mení. Už jsem strasne dlouho nic z Doctora Who nevidela, ani ty stare dily. Treba nejsou tak dobre, jak si je pamatuju. Uvědomuju si, ze automaticky predpokladam, ze Davies se vrati ke stejnemu typu pribehu co se tyce nalady, vyzneni a struktury, ale ono to tak uplne asi nebude. Prece jen ma hodne za sebou, je to jiny clovek, nez kdyz serial tehdy vedl...