Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#7317 od lososmaster
06 led 2021 19:07
Zlo 1: Chibnall
zlo 2: Jodie
zlo 3: Piers Wenger a BBC
#7320 od ESESEL
07 led 2021 03:58
lososmaster píše:Já si upřímně myslím, že to je i chyba Jodie stejně jako Chibnalla, protože neuvěřitelně přehrává a řekněme to na rovinu, nemá talent. Takže jedno ze tří zel odchází, já jsem docela rád.

No jo, jenže Chibnall tu postavu píše tak, že její naprosté jádro je, že je "quirky" a "socially awkward". Toť vše. Ve vážných polohách je přece skvělá (např. konfrontace s "Timem" v jejím prvním díle nebo s Masterem ve Spyfall 2), že jí Chibnall od druhé epizody napsal jen asi 2 krátké vážné scény, to její chyba už není... Si představ Matta, kdyby mu nepsali tu vážnou polohu. Žádný Pandorica speech, žádný "good men don't need rules", žádný "nobody human"... Byl by jen debil, co pobíhá, líbá Jamese Cordena, a je strašně needy. Jenže prostě Moffat to chápal a jádrem postavy byla naopak ta dualita "mladý starý". Chris byl "optimista s PTSD", David "romantický hrdina jeden špatný den od toho, aby se stal Punisherem, teda Time Lord Victorious", Peter "vypadá, že se nestará, ale stará se až příliš". A Jodie je "divná". No tak co s tím má chudák dělat?
#7343 od Zuzka
17 led 2021 22:40
ESESEL: To jsou krásné charakteristiky předchozích Doktorů. Trefné.