Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#6289 od lososmaster
05 zář 2018 00:17
Já jsem někde zase četl (teda taky neoficiálně), že 23. 9., takže o dva týdny dřív, takže kdo ví...
Ale zajímavý je, že oba tyhle termíny jsou neděle a Doktor se vysílal posledních několik sérií v sobotu, takže bude možná změna.
#6291 od ESESEL
05 zář 2018 19:24
Tak už to oznámili, fajn... "The Woman Who Fell to Earth" No, doufám, že na psaní scénářů použili víc fantazie než na vymýšlení názvů... :D
#6300 od Zuzka
20 zář 2018 21:08
Viděli jste nový trailer?
Trochu mi připomíná fan videa... myslím stylem a použitím hudby. Ale těším se :-)
#6301 od lososmaster
20 zář 2018 22:40
Myslíš ten, u kterýho bylo vydaný to datum vysílání?
Tak jenom doufám, že ta hudba je tam jenom pro ten trailer a nebude ve finálním sestřihu, protože s tím bych měl bohužel mnohem větší problém než z jakoukoliv feministickou či jinou propagandou, protože by mi to prostě drásalo uši.
#6305 od lososmaster
21 zář 2018 15:07
Aha, tak to byl asi jiný trailer, tenhle vypadá a zní mnohem líp.
#6308 od lososmaster
29 zář 2018 17:35
Ano, přesně takovýmhle způsobem by mohli přejít to, že je Doktor ženská a pak se o tom už vůbec nezmiňovat. A teda mohli by jí nechat kostým dvanáctky, protože v něm vypadá daleko líp než v tom vlastním.
Už jenom 8 dní...
#6309 od Sára
29 zář 2018 20:55
Naprosto s tebou souhlasím, lososmastere. Pokud jde o kostým,mohla ve tom Dvanáctkovým pobíhat aspoň dvě epizody, než by se rozhodla převlíknout. Vážně jí sekne.
A fakt doufám, že scénáristi budou mít rozum a Doktorka nebude svůj gender rozmazávat, kdykoliv se namane příležitost (tak jako Bill svou sexuální orientaci. To byla věc, která mi příšerně lezla na nervy).