Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#6099 od Sára
08 bře 2018 13:08
Mně se líbí - logo i obrázek.
Jen si říkám- má-li pravověrný Whovian milovat Doktora, ať už ho hraje kdokoliv, moh by milovat i furt stejný logo, ne? Devítka s Desátým si vystačili se společným, a od té doby má každý další numero svý vlastní. Já vím, že se to měnilo i u classicu, ale to pak předělávají loga i na suvenýrech a dalších věcech? Se to trochu prodraží, ne?
#6100 od Zuzka
08 bře 2018 13:32
No já myslím, že to dělají právě i kvůli těm suvenýrům. Můžou tím pádem vyrobit nové, co si lidi budou nově kupovat. Hned jak uveřejnili to nové logo, byla u toho informace, že merchandising s novým logem bude v obchodech dostupný už od 28.2....nebo tak něco.

Tady je to pochopitelné, vyměnil se nejen Doktor, ale i celý tým a snaží se to prezentovat jako začátek nové éry, s tím nové logo souvisí.
A změnilo se logo pro Capaldiho vůbec? Myslím mezi 11. a 12. Doktorem.

Tady je historický přehled - jen otázka je, jak moc se to týká znělky a jak moc ta loga byla použitá i jinde.

http://tardis.wikia.com/wiki/Doctor_Who_logo
#6101 od Sára
08 bře 2018 13:50
Změnilo se, i když ne moc. 11.měl stejný jako máme tady v záhlaví fóra, (uprostřed DW jako obrys TARDIS), 12.měl jen DOCTOR WHO - písmo bylo, myslím, shodné.
Ale máš pravdu, změna se týkala spíš znělek.
#6262 od lososmaster
15 črc 2018 18:00
Tak máme první trailer, ale je úplně o ničem a nic novýho jsme se v něm nedozvěděli
#6263 od Tessuna
15 črc 2018 20:00
A ty bys ses snad chtěl dozvědět všechno z traileru? Náhodou, já jsem docela zvědavá, co to je za divnou časovou anomálii a proč se týká zrovna (hádám) budoucích společníků, a to mi prozatím stačí. Tedy, samozřejmě chci novou sérii, hned teď, ale jinak mi to přišlo tak akorát. :)
#6264 od Zuzka
15 črc 2018 21:19
Mně to přišlo taky kapku málo. Doufala jsem, že uvidím Třináctku v novém outfitu, jak aspoň něco řekne. Usmívá se hezky, to ano. Je v tom taková doktorovská šibalskost. Ale i tak mně mrzí, že jí tam byly sotva dvě vteřiny.
#6265 od Sillia
17 črc 2018 01:57
No mohlo by toho být o něco víc, tohle je takové opravdu neurčité, tak snad těch ukázek bude časem o něco víc. Už se nemůžu dočkat :D
#6266 od ESESEL
17 črc 2018 23:56
To bylo hodně uneventful, no. Snad bude něco pořádného ve čtvrtek, když budou na Comic-conu...
#6268 od Oqapo
19 črc 2018 23:04
Tak to vypadá, že nakonec nezklamali a vypustili i druhý trailer, který už splňuje mé představy o traileru. Jelikož to předtím byl spíš takový teaser.

Trailer v podstatě neobsahuje nějaké extra spoilery a je to fajn náhled do toho, co nás čeká. Hodně se mi líbí prostředí do kterých jsou scény v traileru zasazeny, třeba si nový štáb uvědomil, že i to tvoří značnou část atmosféry seriálu. Očekávaní mám hodně, snad to nepohnojí jak značnou část 10. série.

Jinak záběry v 0:25 a 0:33 vypadají jak z nějaké Doktorčiny pracovny. Buď bude mít pracovnu jak měl kdysi 3. Doktor v UNIT nebo to bude nový interiér Tardis? Jsem zvědav.
#6269 od ESESEL
20 črc 2018 14:11
Tohle už je lepší. Furt nic moc nevíme, ale aspoň to nemá tu podivnou grafiku, jako měl ten první...