Sekce určená k debatám o již odvysílaných epizodách.
#5620 od Zuzka
19 črc 2017 20:55
Vystřižené scény jsou super. I když - těch z Lie of the land rozhodně škoda není. Ani z Empress of Mars. Na druhou stranu byla moc hezká hned zezačátku ta, jak hrál motiv Clary. Chápu ale, že se rozhodli ji vystřihnout. Ten díl měl být o Bill a ne o Claře. Vzpomínka na River byla boží! A Nardole s talířem vyloženě gag.

No a moje dojmy? Pozitivnější než předchozí dvě série.
Osmá série pro mě byla poznamenaná rozpory mezi Clarou a Doktorem a protivnou přitomností Dannyho Pinka. Na druhou starnu tu bylo několik skvělých dílů (Mumie, Flatline, Time Heist)
Devátá byla lepší s ohledem na vztah s Clarou. Ale dvojdíly nemám moc ráda. Je to pak takové těžkopádné, dlouhé. Hůř se mi k tomu vrací.
Za to Desátá série - skvělý TARDIS tým - Bill i Nardole mi přirostli k srdci. Bavila mě i zápletka s Missy. Na druhou stranu nepříliš originální epizody, ale povedené finále. Trojdíl s mnichy mi nakonec přišel nejslabší (navzdory fantastické Extremis). Přála bych Bill, aby mohla dýl obyčejně cestovat s Doktorem a vracet se na univerzitu. Ačkoliv tam byl Doktor chycený, zdál se mi velmi spokojený - ve svém živlu mezi studenty. Bylo to skoro domácké.
Moc ráda se budu vracet k Pilotu, Thin Ice, Extremis a Eaters of Light.

A Doktor. Kde se objevil, tam zazářil. Capaldiho byla čistá radost sledovat. Série od série lepší.