Sekce určená k debatám o již odvysílaných epizodách.

Ohodnoťte epizodu jako ve škole

29
37%
22
28%
14
18%
11
14%
3
4%
#178 od Blackthunder
08 lis 2014 16:17
Obrázek
Scénář: Steven Moffat
Režie: Rachel Talalay

S Kyberlidmi v ulicích Londýna se znovu setkají staří přátelé proti starým nepřátelům.
Dokáže UNIT zadržet Paničku?
Jak Doktor čelý své největší výzvě, tak se musí učinit oběti, než bude tento den vyhrán.
#183 od Codexik
08 lis 2014 23:03
Zemřel teda Master? Kdo byl ten Cyberman na konci?

Edit :!: : Názory či otázky na odvysílanou část, v diskuzi k oné části, není potřeba dávat do spoilerů :)
Citron
#184 od jenn
08 lis 2014 23:08
Já bych řekla, že ten Cyberman na konci byl Brigadýr. Ale, what the hell??? Tohle bylo teda něco. Santa uprostřed titulků? :lol: Jinak úžasné finále
#186 od OndraH
08 lis 2014 23:09
Codexik píše:Zemřel teda Master? Kdo byl ten Cyberman na konci?

Brigadýr, ne? Podle toho, co jsem pochopil...
Mimochodem, proč to dáváme do spoiler kolonek? Přeci jen do téhle diskuze půjde jen ten, kdo to viděl (a nebo si to chce nechat vyspoilerovat..)

Proč Osgood..? Proč? Musel jsem to stopnout a vydýchat se... :(

Edit: Přesně tak. Není potřeba to psát jako spoilery. Upraveno :)
Citron
#187 od Limacool
08 lis 2014 23:11

Ten Cyberman na konci byl Brigádýr, alespoň podle mě :D
#188 od Spiderman
08 lis 2014 23:15
Ten Caberman byl stoprocentně brigadýr...zachránil svoji dceru a Doctor mu salutuje...a myslím, že Master nezemřel...i když to tak vypadá, spíš se teleportoval/a pryč...

Edit :!: : Názory či spekulace k odvysílané epizodě, v diskuzi k oné části, není potřeba dávat do spoilerů :)
Citron
#189 od Narre
08 lis 2014 23:16
Epizoda byla dobrá, ale nelíbil se mi ten konec. A nedivte se, proč to píšu tak zkráceně, protože už to píšu asi podesáté a sakra se v tomto fóru nedá vyznat, a zatím se mi to ani jednou neodeslalo.
#190 od AdrianaM
08 lis 2014 23:40
Limacool píše:

Ten Cyberman na konci byl Brigádýr, alespoň podle mě :D

Určitě to byl Brigadýr ! ;)
#192 od Insider
09 lis 2014 00:54
Masteruv death ray byl cerveny, ale Master zmizel v modrem, takze nejspise teleport. Cyberman, jak uz bylo receno, byl Brigadyr (v rozhovu v letadle padlo, ze to byl jediny clovek/vojak, kteremu salutoval + zachranil vlastni dceru ... zajimavy zpusob, jak tam dostat nekoho mrtveho, kde asi byla Sara Jane :) )
Nevim, epizoda mi prisla ponekud nudna, jedine zajimave byly zabery s Masterem/Missy. Jeste porad premyslim, co mel znamenat ten konec, kdy vitezoslavne oznamoval, ze nasel Galifrey. Neni tak moc epizod, kde bych se pri seldovani dival na cas, ktery zbyva do konce, ale tady jsem se na hodiny dival kazdych 5 minut :(