Sekce určená k debatám o již odvysílaných epizodách.
#3491 od vojza
05 pro 2015 16:50
Lososmaster: jasně byl tam 2.5 miliardy let ,jen že zprávná otázka je : kolik z toho ztrávil čistě jen bušením do zdi ? Myslím že odpovědí se číslo hned razantně sníží ;) .Nicméně taky věřím tomu že se to dalo zvládnout :)
#3492 od lososmaster
05 pro 2015 18:41
No při představě, že tam jedno "kolo" bylo asi 2-3 dny, a do zdi praštil pokaždé myslím 4 krát, to znamená, že za celý jeho pobyt do té zdi praštil 5.47 bilionkrát a to je asi dost na asi metr a půl dlouhou chodbu.
#3494 od Morko
05 pro 2015 21:02
Tady je docela fajn článek k tématu. Ať už o prorážení zdi, nebo o věku Doktora, telepatii Doktora, Confession Dialu...
Kód: Vybrat všehttp://www.radiotimes.com/news/2015-11-28/doctor-who-heaven-sent-your-questions-answered-and-that-tricksy-plot-explained
#3517 od Angi
06 pro 2015 19:12
Někdo tady chtěl vidět tuto epizodu, když tam Doktor přišel prvně. Nevím, jestli je to dobrý nápad. Jelikož nechal své oblečení chvíli po příchodu sušit u krbu... znamená to, že tam běhal celou tu dobu nahý.. A zrovna Capaldi.. osobně bych to vidět nepotřeboval. =)
#3525 od Sára
07 pro 2015 10:38
Angi, to je dobrá poznámka :D Ani já nepotřebuju vidět první Adamův, pardon Doktorův příchod...ale možná by to peklo, co pak následovalo, mělo alespoň jednu humornou jiskřičku
#3607 od Zuzka
21 pro 2015 22:39
Wow! Na mě to fungovalo celé dokonale. Jedna z nejlepších epizod renewed a Capaldiho asi nejlepší.
Úžasně fungující atmosféra a hudba. Ta hudba a zvuky - vynikající. A příběh, samozřejmě:-)
Že je Doktor uvnitř disku, jsem pochopila vcelku brzo, ale i tak bylo odhalení opakování mrazivé. Až děsivé. Vzpoměla jsem si na Dokonalý trik - doteď mám z jeho pointy husí kůži.

Moc se mi líbily přeskoky do TARDIS a vysvětlování myšlenkových pochodů. Je boží být chviličku uvnitř Doktorovy hlavy.
Takže 10/10.
#6327 od Stax001
14 říj 2018 21:38
Ahoj,
tohle je můj první příspěvek :D .
Na tento díl, jako na většinu se dívám už po druhé. Moc se mi líbí. Když sem ho viděla poprvé, tak jsem byla hrozně napjatá. Kdybych měla říct, kdy jsem se nejvíc lekla, tak asi, když tam vybafla ta ehm, těžko říct. Potvora? Těžko říct. No prostě, když vybafla zpoza dveří.

Neví někdo proč si na tu zeď nevzal rýč?
Osobně si myslím, že by to pomohlo :D

P.S.
Moje sestra měla hezkou poznámku. Cituji:
,,Kdyby ještě chvíli vydržel, mohl přejít po těch lebkách celé moře." :D
#6332 od Zuzka
15 říj 2018 22:14
To je oblíbená výtka tomuto jinak bezchybnému dílu. (mimochodem, pro mě tohle zůstává ikonickým příběhem Capaldiho éry a nejlepším dílem DW celkově).
S rýčem si to představuju tak, že měl v zádech tu nestvůru a nemohl by se kolem ní dostat zpět do zahrady pro rýč. A taky už si nepamatuju, jestli se hrad přestavoval v pravidelných intervalech...protože pokud ne, tak by hrozilo, že když už našel místnost 12 a odešel by z ní, tak už by ji nemusel při návratu zase najít.
#6336 od lososmaster
17 říj 2018 12:12
Já už jsem ten díl viděl snad 20x a můj názor je, že když mu konečně došlo, že tu stěnu má rozbít, tak už jediný vchod do room 12 blokovalo to monstrum. A hrad se neposouval v pravidelných intervalech, ale jenom když Doktor provedl confession. Takže aby se dostal pro rýč, tak by se musel dostat z toho pokoje, tím že obejde monstrum jednou confession, ale pak se bude hrad zase posouvat a musel by confessovat ještě dýl, aby se dostal zpátky do 12 a měl u sebe rýč, a to Doktor úplně nechtěl, jemu stačilo, že to udělal třikrát.