Sekce určená k debatám o již odvysílaných epizodách.
#7594 od ESESEL
01 lis 2021 21:43
Budu brát Flux jako six-parter a založím jedno vlákno, beztak to bude víc než dost pro tu hromadu lidí tady... :D

Ne že by to bylo nějak geniální, ale šlo asi o nejzábavnější epizodu Chibnallovy éry. Už jsem ani nedoufal, nicméně ano, takhle jsem čekal, že Chibnallova éra bude vypadat. Škoda, že jsme se museli probít dvěma sériemi nudy, než jsme se k tomu dostali...

A přijde to jen mně, nebo najednou Yaz mnohem lépe funguje, když není součástí tříčlenného davu? :)
#7595 od Zuzka
01 lis 2021 22:03
Tak to ráda slyším. Ještě jsem to neviděla, ale tento týden to snad zkouknu.
#7612 od Sára
04 lis 2021 12:40
Soudit podle úvodu se moc nedá, a tohle nic než úvod nebylo.
Ta první sekvence, na které se asi trikaři hezky vyřádili, mi přišla na Doktora krapet přemrštěná, ale plusový bod za pouta ovládaná hlasem :)
Yaz je mi pořád stejně nesympatická a zdání, že funguje sólo líp, je podle mého názoru dáno spíš dobře napsanými dialogy (konečně). A ano, je to místy vtipné, místy docela dramatické a napínavé, a Doktor(ka), zdá se, ví, i co a proč dělá. Jen do té konzole by neměla tak mlátit, nebo jí to TARDIS jednou oplatí, až to bude nejmíň čekat. :D
#7616 od ESESEL
09 lis 2021 23:40
Druhý díl taky fajn, to Chibnallovo psaní tam je pořád vidět, ale ona když je to zábava a dějí se tam věci, tak to nevadí až tolik... Alespoň pro Jodie byl tohle herecky snad nejlepší díl, ono to holt hned lépe funguje, když může dělat i jiné věci než něco vysvětlovat nebo koukat, zatímco někdo něco vysvětluje jí...
#7617 od Sára
10 lis 2021 22:26
Musím souhlasit, Jodie je tady přesně taková Doktor(ka), jakou jsem si ji představovala, když se ukázalo, že ona bude Třináctka /příznivci jiného číslování prominou ;) /. A sedí i zbytek, noví záporáci děsiví, Sontarani vojensky tupí (stejně jako britský generál), chrám Atropos zajímavý. Hezké propojení s historií. Akce, hlášky...prostě jízda.
A Yaz ( o něco méně nesympatická už) s Danem ...fungují (pro mě asi největší překvapení).
V podstatě se nemůžu dočkat další epizody, a to se mi fakt dlouho u DW nestalo.
#7638 od ESESEL
26 lis 2021 21:28
Tak bych řekl, že Chibnall teď má 2 díly na to, aby se vyhnul tomu, že nejlepší díl v sérii bude ten jediný, který nenapsal (teda aspoň ne sám).