Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií... o klasickém Doctorovi
#444 od Jakun
17 lis 2014 20:33
Sleduju rád nové serie ale rád bych shlednul i klasik a proto bych se rád zeptal kde se daj zakoupit na dvd nebo popripade shlednout
#445 od OndraH
17 lis 2014 21:13
Netuším, kde online, ale i s českými titulky si je můžeš stáhnout tady na webu :).
#457 od Roger The Master
18 lis 2014 13:21
dajú sa stiahnúť na Pirate bay alebo Kickass a online ich môžeš kukať na Dailymotion.com
#517 od palast
22 lis 2014 15:16
No ve skutečnosti to z Pirate bay, ani z Kickass nestáhneš. Tohle jsou pouze katalogy torrentů. Ty to pak stahuješ od jiných lidí. Pro v dané věci nepoučené lidi může být tohle vyjadřování matoucí.
#610 od Narre
28 lis 2014 00:31
doctorwhoonline.cz bez www. Online a s českými titulky. Ale ta stránka ještě není hotová, takže tam jsou jen dvě série a třetí nahrávám. Všechny titulky co jsou tam použité jsou odtud, maximálně je odstraněna nějaká diakritika, protože ne všechny přehrávače jí znají. Snažím se ta videa nahrávat co nejrychleji to jde, ale zase tolik času nemám, takže to až tak rychle nejde.
#1362 od Gebik
21 led 2015 16:55
OndraH píše:Netuším, kde online, ale i s českými titulky si je můžeš stáhnout tady na webu :).

Stáhnout tady na webu? Našla jsem odkazy jen na stažení titulků, ne videí... Potřebovala bych dohledat ještě "pár" dílů, měla jsem slíbenou celou kolekci klasických sérií, ale když jsem je teď dostala, není to kompletní. Což o to titulky si stáhnu tady /snad budou aspoň trochu sedět/, ale chybí tam spousta dílů, např. ze 4. série jsem dostala jen jeden díl. Docela by mi bodlo pokud bych věděla, kde to dohledat, něco jsem našla na Uložto, ale ani tam není všechno. A pokud možno prosím ne odkazy na torrenty, s těma jsem definitivně skončila.
#1364 od palast
21 led 2015 21:46
Špatně jsi hledala. Je to zde: https://www.doctorwho.cz/epizody/classic/
Když rozklikneš příběh, tak v něm je odkaz, který tě přesměruje na ulozto s odkazy k danému příběhu. Jinak na uloz.to jsou určitě všechny díly, na které jsou titulky a myslím, že i příběhy na které ještě nejsou titulky. A co máš proti torrentům?
#1423 od Gebik
25 led 2015 12:41
Aha, už jsem přišla na to proč. Já tu jsem totiž v 99 % případů na mobilu a tam se mě žádný odkaz neukázal. :roll: Mea culpa. Díky