Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií... o klasickém Doctorovi
#5221 od Lucka
19 kvě 2017 14:05
Ahoj, netušíte kde bych mohla v Čechách sehnat k seriálu figurky, nebo časopisy nebo sběratelské karty, nebo další různé věci ? Dívala jsem se na netu, ale nic nemůžu objevit :( To už není o seriál zájem nebo jen blbě hledám ? Díky.
#5255 od Lucka
26 kvě 2017 09:08
Ahoj Zuzko, díky, koukala jsem tam, ale mají tam jen pár figurek. Sháním hlavně 10 a 11 doktora, barevné Daleky, mimozemské přátele i nepřátele atd. Chci si udělat kompletní sbírku všech figurek, včetně malé Amélie Pondové :) Ale koukám, že v ČR to je docela omezené. Nebo tady už figurky byly před rokama a dnes už nikdo nemá zájem ? Tomu nevěřím, vždyť se seriál pořád natáčí a jen tak myslím neskončí :)
#5258 od Zuzka
26 kvě 2017 10:01
Já taky doufám, že hned tak neskončí:-)

V ČR jsem sama nikdy nic moc nekupovala, ale nemyslím si, že dřív byl sortiment extra širší. Pokud nechceš objednávat ze zahraničí (asi by to moc problém nebyl, tipla bych, že poštovné vůči ceně figurek bude zanedbatelné), tak zkus kontaktovat eTardis. Možná by ti něco konkrétního sehnali, ale asi ne obratem. Figurku 12. Doktora měli, myslím, vloni na Whoconu.
Nejlepší je mít dost peněz a času a vyjet si do Londýna na výlet a nakoupit si to tam:-) Nebo poprosit nějaké známé, kteří tam zrovna jsou.