Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií... o klasickém Doctorovi
#2629 od panwalter
25 zář 2015 19:49
Možná někteří víte že na stránkách Fénix Pro Dabingu můžete dávat nápady na to co by podle vás měly nadabovat.
A jeden se mi zalíbil. Byl to nápad na dabování Classic DW (já jsem slyšel že byli nadabovány první 4 díly). Já si myslím že by to bylo celkem dobré. Ovšem na druhou stranu by nadabování Wiliama Harnella bylo velice obtížné a to nemuluvím o početnosti dílů. A celkem by mě zajímalojaký je názor ostatních.

Jo a odkaz na návrh: http://www.fenixprodabing.cz/navrh/deta ... ho-classic

Upraveno:

Neodsuzuj dokud jsi to neviděl ANGI!!!!!!
Já například u některých seriálů preferuji titulky. Ale u Black Books prferuji dabing. Tím chci říct že záleží na tom jak se dabing povede. A ne že to odsoudíš hned na začátku. Fénix Pro Dabing mají vcelku dobré dabéry i když mě štve že všichni musí mít jiný mikrofon (to celkem naštve). Ale těžko říc fénix se ještě neozval.
Naposledy upravil panwalter dne 27 zář 2015 15:11, celkově upraveno 1
#2630 od Angi
26 zář 2015 05:57
Asi nebude velké překvapení, že na něco takového bych se nedíval.
#2631 od Tessuna
26 zář 2015 10:03
Já bych se sice také nedívala, ale zase je třeba na to myslet ze širší perspektivy. Znám lidi, kteří preferují dabing před titulky, a kteří by to ocenili. Ne každý umí anglicky, ne každého baví číst titulky. Rozhodně by to pomohlo rozšíření povědomí o seriálu, a to je dobrá věc, ne?