#4527 od Ironside11
06 pro 2016 15:38
Doktorův nepřítel z Hartnellovi éry. Opravdu geniální postava, jejichž chybou je strašně málo prostoru na obrazovce, i když ji někteří mohou znát z audio příběhů. Jaký je váš názor na tohoto Time Lorda?
#4528 od Meisiluosi
06 pro 2016 15:56
Znám jen z audia, ale každopádně zatím jeden z nejzajímavějších Time Lordů.
Hlavně z hlediska motivace mě dost baví... Přijde mi dost chaotic neutral, aspoň nakolik si ho pamatuju - a to jsou vždycky celkem pozoruhodný typy.
#4530 od Tessuna
06 pro 2016 17:00
Já ho zase znám jen z těch starých epizod Hartnellovy éry. Jedna z mála postav té doby, která mi opravdu výrazně utkvěla, a souhlasím, že by si zasloužil víc prostoru. Vedle Doktora, který se tak snaží nezasahovat do přirozeného běhu času, mi Mnichův přístup, že historie je něco na hraní, přijde správně potrhlej. Rozhodně patří na seznam "postavy z classicu, které by si zasloužily návrat."
#4533 od Ironside11
06 pro 2016 18:02
Jak už jsem tu někde psal, zaslechl jsem někde teorii, že by ten "Land Lord" kterého má představovat David Suchet, by měl být Monk. Jedna věc je že podle mého názoru by se na něho Poirot hodil, druhá věc, proč mu ale tvůrci říkají Landlord? Uvidíme za necelý půlrok.
#4535 od Citron
06 pro 2016 19:32
Ironside11: A tak toto je taková oblíbená teorie, co se točí do kola stejně často, jako že viděli McGanna nebo Billie Piper na setu a že ten další záporák bude jisto jistě Valeyard :D

Ale jinak tu postavu mám docela rád. Jak v audiu tak i v klasických příbězích. Docela bych jeho návrat bral. Však pro někoho jako on muselo být zcela bez problémů se někde zašít. Ale uznávám, David Suchet jako Monk je hodně lákavé obsazení
#4537 od Zuzka
06 pro 2016 21:59
Rozhodně není nudný, což je na Time Lorda co říct. Jeho návrat by byl teda dost překvapení, ale pro mě určitě příjemné. Moc tomu ale nevěřím.