#6951 od lososmaster
21 bře 2020 21:31
Možná jste si všimli, ale vyšla nová animace chybějících epizod - tentokrát The Faceless Ones. Je to jeden z mých oblíbených příběhů s druhým Doktorem. Teda ony asi všechny jeho příběhy jsou mé oblíbené...

Každopádně - animace je velmi podařená, podobně jako předchozí Macra Terror, a sound remastering je taky vynikající. Je velká škoda, že tyhle epizody chybí, protože mají jednu z největších production values v classicu vůbec. Obzvlášť tehdy, kdy lokační natáčení v DW moc neexistovalo a seriál ještě nebyl tak populární a ono se natáčí na Gatwicku a ne na generickém vřesovišti č.235 nebo v generickém lomu č. 42..., což muselo být hodně drahý.
Jo a zase nám tam nechali tvůrci animace pár easter eggů pro nalezení a zasmání - opět se hledá Master, ale tentokrát dohromady s Monkem. A Waterfield Antiques a Marinus Padlocks taky potěšili. Dalších jsem si tam nevšiml, ale třeba tam jsou.

A abych nezapomněl, tak 2. Doktor je nejlepší Doktor, Jamie je nejlepší společník a 2. + Jamie jsou nejlepší TARDIS team. A úplně jsem zapomněl, že tady má Jamie love story :D :D .
Tenhle rok nás ještě čeká animace Fury from the Deep, na kterou se taky hodně těším. A doufám, že pak bude následovat Daleks' Masterplan nebo Web of Fear, 3 - těch se už nemůžu dočkat. Nebo Toymaker, když je to teď aktuální s Can You Hear Me.
#6954 od ESESEL
22 bře 2020 22:34
Mě by zajímalo, jestli když se s Doctorem skrývali před policií, měl Jamie ty noviny obráceně i opravdu v té epizodě, nebo si z něj animátoři jen dělají srandu... :-D
#6955 od lososmaster
23 bře 2020 00:00
V rekonstrukci je jenom 1 fotka, kde Jamie drží ty noviny, ale bohužel není poznat jak to drží. Taky mě to právě zajímá...
#6964 od ESESEL
05 dub 2020 01:06
Tak mám (teda nijak neověřenou) informaci, že podle té rekonstrukce, která byla na disku 3 tohoto vydání (disk 1 barevná animace všech epizod, disk 2 černobílá s přežívajícími epizodami, disk 3 rekonstrukce s přežívajícími epizodami), Jamie skutečně ty noviny drží obráceně...