#59 od OndraH
02 lis 2014 23:33
Ahojte, konečně je někde stránka, kde si můžu popovídat s někým o audiopříbězích :). Vy všichni, co jste pár slyšeli, kdo jsou vaši oblíbené společnice (resp. společníci)? Teď myslím ty, kteří se objevili jen v audiích...
Moje bych řekl asi Evelyn Smythe a nejlepší díl s ní... Asi Jubilee, ale má všechny skvělé :).
Pak druhá bude asi Elizabeth Klein - technicky je společnice. Ještě jsem ale neslyšel příběhy, ve kterých je Klein ze
Následující text obsahuje spoilery! Zobrazit
správné časové linie
. Ale ty první čtyři, které jsem slyšel, jsou úžasné a nejlepší z nich je asi A Thousand Tiny Wings.

Pak už jsem slyšel příběhy jenom s Charley Pollard a Lucie Miller... A jeden příběh, ve kterém je Hex.
Lucii a Charley mám rád tak stejně a na Hexe ještě nemám názor.

A co vy :)?
#60 od Meisiluosi
02 lis 2014 23:41
Zatím asi Lucie Miller. Molly O'Sullivan jí ale poměrně zdatně šlape na paty (to asi dělá ten irský přízvuk - mám pro tyhle keltské akcenty slabost)...

Popravdě jsem ale zatím nenarazila na společníka nebo společnici, který by mi vysloveně nesedli. I ten C'rizz mě vlastně dost bavil.
Uvidíme, co až se vrhnu na další Doktory...

S Klein jsem slyšela zatím jen jeden příběh, ale byla rozhodně velmi zajímavá.
#61 od OndraH
02 lis 2014 23:46
Jé, na C'rizze jsem zapomněl :). Já věděl, že tam něco chybí. Nebyl sice nějaký zázrak, ale nevadil mi - vlastně jsem ho měl i trochu rád a je mi líto, když na něho na anglických fórech vidím samé hejty..
#62 od Meisiluosi
03 lis 2014 00:03
Mě si asi definitivně získal v Caerdroie. Někde mezi vstupem na planetu a úprkem z parku kuriozit.
A vyvíjel se myslím celkem dobře. Postupem času, jak míň fňukal a víc suše hláškoval, mě začal fakt bavit - takže docela zamrzelo, že nepobyl dýl. I ty jeho násilný sklony byly poměrně osvěžující...:-)
I když jako jo, napsat pro audiohry postavu, která je do takový míry charakterizovaná a definovaná *vizuálem* (exoskeleton, měnící se barva kůže, divné oči & all that), je - poměrně odvážné a ne vždycky to fungovalo... :-)
#65 od Blackthunder
03 lis 2014 03:11
Bezkonkurenčně Lucie Miller :)
#81 od OndraH
03 lis 2014 23:18
Citron píše:I u mě vede Lucy Miller. Tu postavu jsem si hodně oblíbil, hlavně kvůli 4. sérii NEDA.

Jo, 4. série EDA byla jedna z nejlepších věcí, do podle mě Big Finish kdy vyprodukoval.. Jedna z nich :)
#84 od Citron
03 lis 2014 23:40
OndraH : Já se to nebojím dát i mezi to nejlepší, co kdy vzniklo v historii show :D Tam vlastně byla i Tamsin Drew, která taky nebyla nejhorší asistentka.
Naposledy upravil Citron dne 04 lis 2014 00:00, celkově upraveno 1
#85 od OndraH
03 lis 2014 23:50
Jojo, Tamsin... Tu mám hodně rád, ale vypadá to, jako by ji hodně lidí přehlíželo :(
#90 od Meisiluosi
04 lis 2014 00:37
Asi je to tím, že nepobyla moc dlouho. A i když jsem ji měla docela ráda a ten konflikt s Doktorem byl dost zajímavej, vedle Lucie tak nějak zapadla...