#5847 od Ironside11
01 pro 2017 10:24
Všiml jsem si, že tato serie tu ještě nemá přidané téma, tak jsem si dovolil jej založit.

Předevčírem jsem doposlouchal The Sontarans s 1. Doktorem, kterého zde hrál Peter Purves. Musím přiznat, že jsem si musel chvíli zvykat na jiný styl formátu(vypravěč). Chvílemi mi to připomínalo, jako bych poslouchal divadelní hru, což když si vzpomeneme na různé kulisy apod v prvních sériích, se k prvnímu docela hodí. Výborní také byli Sontarané.

A jaké zkušenosti s Early Adventures máte vy?
#5848 od Zuzka
01 pro 2017 15:16
Já zatím nemám zkušenosti žádné. Nějak se nemůžu odhodlat k poslouchání příběhů vyprávěných vypravěčem. Moc se mi na BF líbí právě ty audiohry, kde je všechno jako epizoda ze seriálu - původní herci, další postavy, zvuky, hudba a tak.
#5850 od Ironside11
01 pro 2017 22:56
Oni tam jsou původní herci. Peter Purves hrál Stevena, Doktora i vypravěče. Popravdě ten vypravěc je zde pouze minimalně, většinou upřesnuje okolnosti na začátku scény.
#7306 od THE DALEK
31 pro 2020 13:04
Za mě jsou E.A skvělé. Je pravda, že na vypravěče jsem si musel chvilku zvykat a pak znovu když jsem se vrátil zpět na příběhy bez něj. Moc se mi líbí např. The Black Hole(BF Early 2.3) s druhým Doktorem a Monkem. Parádní výkon Frazera Hinese (skoro bych ho od Patricka Troughtona ani nepoznal) :shock: :D