#3668 od Meisiluosi
29 pro 2015 11:26
Nikdy jsem se nijak netajila tím, že co se vrátila v sériích s 11. Doktorem, NEJSEM fanda River.
Taky už od chvíle, co u BF oznámili, že dostali River na hraní, říkám, že zrovna oni by to mohli změnit...
Kompletismus je strašná věc, jak jistě ví každý, kdo jím je postižen, a já jsem tak trochu 8th Doctor kompletista (a mám ráda Alex a synopse a trailery vypadaly slibně), takže jsem prostě neodolala a tu první sérku The Diary of River Song jsem si pořídila.

Obrázek

A jako, jo... Pořád sice nemůžu říct, že bych River milovala, ale rozhodně jsem jí začala přicházet na chuť - a o něco míň se bojím její guest appearance v Doom Coalition 2.
Alex Kingston je každopádně napříč celou sérií konstantně boží.

Boundless Sea má takovej milej Indiana Jones/Stargate šmrnc, I Went to a Marvellous Party mě bavilo asi nejmíň, ale pořád je to zábavná murder mystery/konverzačka (+ nástin věcí příštích), Signs mě dostalo docela dost, hodně atmosférická, silná věc - a The Rulers of the Universe vykazuje všechny známky Fittonova stylu, kterýmu já osobně přišla velmi výrazně na chuť už s Dark Eyes a od tý doby mě zatím nikdy nezklamal (a Osmýho fakt píše znamenitě).

Takže těm, kdo narozdíl ode mě fandové River jsou, fakt můžu jedině doporučit.