#149 od OndraH
07 lis 2014 14:53
Ahojte :), je tu někdo, kdo taky čte Doktorovské knížky? Já včera začal číst Eighth Doctor Adventures a zatím nic moc, tak ale jsem teprve u druhé kapitoly první knihy :D... Příběh mě moc nebaví a Samantha - nová společnice - je dokonalá, až to bolí... Běžkyně, atletička, nejlepší na škole, donáší na drogové dealery... Ale četl jsem, že se to zlepší - příběhy hned v další knize a společníci.. No, až odejde Samantha :D

Co vy, jaký máte názor na tyto knihy?
#151 od Blackthunder
07 lis 2014 17:00
Já toho z knížek 8, Doctora moc nečetl... (vzhledem k tomu, že je to v podstatě jedna série, které dost navazuje a já čtu jen knížku v papírové podobě :D )
Ale četl jsem The Crooked World a ta byla naprosto geniální! :D Aneb Doktor se dostane do světa animáků, kde platí jejich pravidla... naprosto geniální a zábavné počtení - rozhodně doporučuju :D
#152 od Citron
07 lis 2014 18:19
Také se snažím číst knihy jen v papírové podobě, ale tentokrát jsem udělal výjimku, jelikož se to blbě shánělo. Já četl The Eight Doctors a musím říct, že se mi to moc nelíbilo. Dicks nějak nebyl ve formě, ale hlavně ten styl s těmi Doktory mě moc nebral.
Momentálně mám rozečtenou šestou knihu, Alien Bodies, jelikož se tam poprvé objeví Faction Paradox. A to vypadá, že bude mnohem lepší. Každopádně, určitě toho chci přečíst mnohem víc. Když jsem dělal popisy příběhů na stránky, tak některé vypadaly parádně. A má to dvojdíl :D