Cosplay, music videa a další fanouškovská tvorba. Povídky prosím vkládejte do jejich samostatné sekce.
#482 od Tessuna
19 lis 2014 14:51
Brouzdám takhle internetem a co nevidím! Článek s následujícím obrázkem:
V článku se vypráví historka o autu, které skončilo v opravně. Na tom autu muselo být vidět, že je jeho majitel whovian. A že mechanik byl taky whovian, vrátilo se majiteli opravené auto s následujícím vzkazem:

Obrázek

(velice volný překlad; doufám, že umíte aspoň trochu anglicky a vychutnáte si originál):

Ahoj Claro!
Spravil jsem manipulátor časového vortexu, takže už by měl fungovat jako bluetooth. A věc, která dělá "ding", už dělá "ding," když jsou kolem věci.
Doktor
Nelíbí se mi barva, chce to víc kulatých věcí.

zdroj: http://www.tor.com/blogs/2014/11/best-car-mechanic-ever-leaves-note-from-the-doctor-for-whovian-car-owner

Když taky narazíte na něco takového, klidně to přihoďte sem, můžeme z toho udělat takovou škatulku "různé" na věci, co se nehodí nikam jinam :)

Edit: Přesunul jsem to do vhodnější sekce a změnil na nějaký všeobecnější název, myslím, že jako tématické vtipy to bude stačit :) Citron
#490 od Tessuna
19 lis 2014 19:40
Citron: Váhala jsem dobrých pět minut, jestli to dát sem nebo ne; pak jsem usoudila, že to není tak docela vtip, spíš zajímavost. Díky za patřičné zaškatulkování a přesunutí :)
#492 od Citron
19 lis 2014 20:38
Je to fanouškovská tvorba a je to vtipné, ale asi by to mohlo být jedno :D Každopádně taková směsná skupina je dobrý nápad :)
#705 od Meisiluosi
07 pro 2014 15:31
Tohle je bohužel vtipné jen tehdy, pokud znáte Withnail & I, ale nemohla jsem odolat...:-)
...
Obrázek
#4596 od Sillia
16 pro 2016 00:45
Tak jste měli pravdu, je to tady, jenom tu dlouho nikdo nebyl. A když už jsem si vzpomněla...

Obrázek
Obrázek
Obrázek
#4603 od Sillia
16 pro 2016 19:27
Jo, taky jsem viděla podobný. Vlastně nad tím bylo jenom napsáno - Jak urazit 3 fandomy najednou

Nicméně, vzhledem k tomu, že těch obrázků mam celkem množství, tak tady jsou další.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
#4616 od Sillia
18 pro 2016 23:01
Tak další, u toho druhého to na mě platí taky, dokud jsem si nepřečetla text, tak jsem si myslela, že to je nějaká úprava ve photoshopu nebo vtip designera.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
#4617 od Zuzka
19 pro 2016 11:01
Jsem si dost jistá, že u té druhé cedulky je to záměr. Sprcha to sice asi bude, ale tvar Daleka má záměrně.
Nebáli byste se do takové sprchy vlézt? :-)