Cosplay, music videa a další fanouškovská tvorba. Povídky prosím vkládejte do jejich samostatné sekce.
#4186 od Zuzka
06 srp 2016 15:38
Kdyby tu vynechanou scénu z Before the Flood nevynechali, tak by mi bylo všechno hned jasnější. Když jsem ten díl viděla poprvé, tak mi nešlo do hlavy, že to se zničením Krále Rybáře Doktorovi prošlo - zdál se z docela tuhého těsta. Taky nedávala smysl jeho poznámka, že na Zemi vysuší oceány. Teď už dává.

A souhlas, to poslední video je krásné a drsné a smutné.
#4192 od LeaBlanca
09 srp 2016 14:55
Kdo je lepší? Kdo je populárnější? A kdo má lepší video?
David a Billie vs Matt, Alex a Freema

https://www.youtube.com/watch?v=4gI9G0dlkpw

Stručný český výtah:
David a Billie: Jsme ve Filadelfii. Tady nás milují. Domnívám se, že nás mají radši než vás.
Matt z Austrálie: Tennante, Piper....ahoj. Viděli jsme vaše video a my ho překonáme, chlape.
Alex: Naše video je lepší než vaše video.
David: Dostali jsme vaše video z Austrálie a vypadá, že tam máte tisíce přátel, co se rádi předvádějí. Dobře, jsme ve Filadelfii a tady za tou zdí čeká celá Filadelfie, 4 a půl miliónů lidí připravených vám říci, jak populární jsme. Nemám
potřebu vám to ukazovat..... Budete mi muset zkrátka věřit.

Vtipné jsou i některé komentáře pod videem. Např.
"Panebože, Martha zradila Doktora!"
"Buď opatrný Desítko, nechal jsi společnici za zdí".
"Měl by se nakonec objevit Peter Capaldi a říci. "Vy dva!....Hádejte se, jak chcete....Ale, kdo je aktuální Doktor? Kdo teď točí?.....Přesně tak.....Já. Takže sklapněte!""
#4251 od Meisiluosi
12 zář 2016 10:03
Jestli to tu bylo, tak sorry...:-)
Není to čistě DW - ale DW momentů je tam celkem dost. A tak celkově je to naprosto dokonalý.

Percussive Maintenance
https://www.youtube.com/watch?v=insM7oUYNOE
#4583 od Zuzka
11 pro 2016 20:26
Hey Missy, you're so fine:-) Škoda, že tam tam nejsou i záběry z deváté série.
A na Missy v desáté sérii se těším. Je s ní zábava.