Cosplay, music videa a další fanouškovská tvorba. Povídky prosím vkládejte do jejich samostatné sekce.
#1567 od Tessuna
17 úno 2015 21:03
Aludnevo: člověk se sice pořád má v čem zlepšovat, ale to skoro zní, jako bys svému umění nevěřila. I když tvoje obrázky vypadají trochu dětsky, daří se ti skvěle zachytit duši toho, co kreslíš; a to je to hlavní. Například jsem nějak hned poznala, že je na obrázku 11. Doktor, přestože když teď na to tak koukám, nejsem si už tak jistá... především, odkdy Jedenáctka nosí kravatu? To přece není cool :D
Meisiluosi: Brig s kytkama na hlavě je úžasnej; ten jeho výraz! :D Osmičku Doktora bych asi nepoznala, kdybych nevěděla, že je to on - ale je fakt, že už jsem ho neviděla tak dlouho, že pomalu nevím, jak vypadá, takže to spíš bude tím...
#1589 od Aludneva
19 úno 2015 14:06
Tessuno: Děkuju za podporu. :) Pořád si říkám, že je mi teprve patnáct, a že na svůj věk kreslím celkem dobře, ale nějak tomu nevěřím. Kravatu má proto, že v povídce vypadá tak, jak si ho malá Amy pamatovala, když havaroval u ní na zahradě a v té době se ještě nestihl převléct po regeneraci.
#1591 od Tessuna
19 úno 2015 14:19
Opravdu na svůj věk kreslíš celkem dobře a výborně píšeš; a ta nedůvěra k vlastním schopnostem bude nejspíš taky souviset s věkem :) Díky za vysvětlení kravaty.
#1592 od Meisiluosi
19 úno 2015 15:16
Tessuna: On si taky není extra podobnej, s McGannem mám prostě problém. Nejotravnější na tom je, že *kdykoli* se pokusím o Osmýho Doktora, v určitý fázi si podobnej dokonce i je - a pak to někde nějak něčím zmrvím. :-)
Třeba tohle (což měl původně bejt někdo úplně jinej) je mu znatelně podobnější, než cokoli, co jsem kdy kreslila s tím, že to *má* bejt 8th Doctor. (Takže jsem se nakonec rozhodla, že to 8th teda bude a nebude to to, co to původně bejt mělo.)
Obrázek
Ale z toho Brigadýra mám radost...:-)

Jinak, zatímco se tiše těším na Dark Eyes 4, čmárám si infinity warriors... Je to jen skica, ale nevím, jestli se někdy propracuju k něčemu fešáčtějšímu. Každopádně mě Eminence a infinity warriors nehorázně baví:
Obrázek

Aludneva: Sebekritičnost a pochyby ke kreslení patří. Kdykoli něco dokončím, okamžitě na tom vidím tisíc věcí, který šly líp a jinak. (Dřív jsem to strašně okecávala, ale z větší části jsem se to odnaučila...:-)) Vůbec jedna z nejtěžších věcí pro mě byla naučit se stát si za tím, co jsem vytvořila, i při vědomí toho, co je na tom případně špatně. Tím nechci říct, že vlastní chyby je dobré ignorovat a konstruktivní kritiku odmítat. Ale pokud vidíš, co by šlo udělat líp, není to důvod zahodit obrázek do koše, ale zkusit to příště zlepšit. A stejně důležitý je všímat si toho, co se ti povedlo, a co ti jde.
Třeba mně se ten tvůj obrázek líbí. :-) Vidím tam smysl pro proporce a pro tvar a Jedenáctýho v tom taky poznávám. :-)
A na kreslení je super to, že čím víc kreslíš, tím lepší budeš. Takže kresli, kresli a zase kresli. Dívat se kolem sebe, analyzovat, co vidíš (jak se chová světlo, jak se na schodech láme stín, jak se kroutí větve a ohejbá loket...) - a pak čmárat jako vzteklá a zapracovávat do toho čmárání všechno, cos odkoukala. Občas se nezadaří, občas to dokonce bude vypadat příšerně, ale to neva, to je naprosto normální, tím se nesmíš nechat rozhodit.
Takže kresli dál a kdykoli nakreslíš nějakýho toho Doktora, sem s ním! :-)
#2453 od Meisiluosi
26 srp 2015 09:28
Už x-krát jsem si říkala, že bych konečně mohla vyplodit něco k TV Doktorovi - ale nakonec s tím fanartem vždycky skončím u audioher.

Obrázek
#2454 od Zuzka
26 srp 2015 11:57
Vypadá to skvěle! Podle očí poznej Doktora :-D
Ale k čemu to patří? K nějakému konkrétnímu audiopříběhu? (teď bude trapas, pokud jsem to měla poznat, nicméně nic mě netrklo)
#2456 od Zuzka
26 srp 2015 16:06
Tak tam ještě nejsem, ale už teď se těším. Ten obrázek je moc hezký.
#2770 od Meisiluosi
09 říj 2015 21:34
Příště už to bude nějaký jiný Doktor, slibuju.
Obrázek