#6918 od lososmaster
10 úno 2020 00:58
Jestli jste to nezaregistrovali (o čemž výrazně pochybuju), tak teď o víkendu byl velký comic con v O2 aréně v Praze. Vzhledem k tomu, že jsem tam nikoho z vás nepotkal, tak jste tam asi nebyli :D .

Udělat zprávu z toho conu je hrozně těžký, dlouhý a já na to moc nemám čas. Prostě to bylo super. Jestli pak budou k dispozici natočený panely, tak se určitě podívejte na johna rhys-daviese a davida nykla. Tihle dva si to tam ukradli. A přijďte příští rok - vážně se to nedá popsat, jaký to tam bylo...
#6921 od Zuzka
11 úno 2020 12:27
Ach jo. Já si to musím zařídit, abych příští rok mohla...
Doufám, že to byl úspěch, že tenhle con bude pokračovat další roky.

Zprávu nepiš, ale aspoň nějakých pár postřehů prosím prosím...
#6922 od lososmaster
11 úno 2020 15:56
Ono se o tom fakt špatně píše. Na internetu už je spoustu recenzí a já s nima souhlasím.
Možná, co ty recenze nepobraly - fanouškovský program byl úplně stejný jako na jakymkoliv jinym conu, celý druhý patro vypadalo jako trochu víc fancy FFko (tak když to dělali ty stejný lidi, že jo).
Panely s hercema byly super - nestihnul jsem teda všechny, ale kde jsem byl, tak top. Mám fotku s Johnem Rhys-Daviesem a Davidem Nyklem. Sice jsou dost drahý, ale to na těhle typech conů bývá - ale musel jsem si to zaplatit, když přijedou zrovna tihle dva.
Byl tam Ben Aaronovich a kvůli němu jsem nestihnul zahájení, protože měl zrovna panel. Koncert PFO byl taky super, obzvlášť jak to zakončili hudbou z Rogue One.
Prostě to bylo jako FFko, akorát mnohem větší, ve fancy prostorech a byly tam celebrity. I Strom dokonce dělal šéfa ostrahy, jako na FFku.
Přijeďte příští rok prostě, už je potvrzený.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků