#6435 od Zuzka
26 lis 2018 14:41
Vyhrála Třináctka :-D

Druhý Falešný Doktor. Třetí Clara - Dalek.
#6436 od Sára
26 lis 2018 17:23
Gratuluju! A pak prej, že třináctka je nešťastný číslo...
#6438 od Mark
27 lis 2018 14:53
Ahojte :) Toto fórum sledujem už pekných pár rokov ale až teraz som sa dokopal k registrácii. Bol to môj prvý WHOCON takže nemôžem porovnávať s minulými ročníkmy. Za mňa to bola veľmi vydarená akcia. Prednášky boli zaujímavé a zábavné, síce vraj ich nebolo toľko ako po minulé roky ale aspoň som mal čas ísť na kafe a banán do VIP :D A čo najdôležitejšie spoznal som množstvo rovnakých “bláznov”. V mojom okolí Doctora nesleduje nikto takže som sa mohol dosýta vyrozprávať. Docela to zbehlo a treba čakať dlhý rok. To je asi jediné mínus :D Inak gratulujem k prvému miestu 13tka bola si parádna. Či už kostým alebo originálna scénka :) Snáď sa mi podarí prísť aj na budúci rok. Tento WHOCON by SIM zhrnul ako Fantastickÿ :)
#6441 od Tessuna
27 lis 2018 16:25
Třináctko, gratuluju! Já jsem si to myslela, a to jsem ani neviděla tu scénku (což mě mrzí).

Marku, vítej na fóru! :)
#6443 od Zuzka
27 lis 2018 20:37
Whocon byl krásný. Fakt skvělý víkend. Pro mě je to vzácné, takže jsem se těšila skoro celý rok... a nebyla jsem zklamaná. Taky jsem ráda, že se ten kostým tak vyvedl, nová zkušenost :-)

I když mě mrzelo menší množství programu, pokecala jsem si v pauzách jako nikdy. A promítání... z Day of the Doctor v neděli ráno jsem byla naměkko a závěrečné Heaven sent mě rozložilo na prvočísla. Když si Doktor v hrůze uvědomil, že v tom zámku trčí už 7000 let a začalo mu to všechno docházet a panikařil, brečela jsem jak želva. Uf... Doctor who je tak boží seriál!

Marku, bezva, že ses zaregistroval. Tady to postupně usíná a je to škoda. Tak vzhůru do diskuzí!
#6448 od Sára
30 lis 2018 23:15
Tohle byl můj třetí Whocon - a stejně skvělý jako oba předchozí. Bylo sice míň přednášek, ale zase to vynahradil program v planetáriu, snad s výjimkou přednášky pana Bakaly. Je možná dobrý vysokoškolský učitel, ale jako přednášející pro širokou veřejnost, kosmologií a fyzikou nepolíbenou, no...no, co už...nobody is perfect.
Ale za to, že jsem se já, které se dělá blbě i na kolotoči, mohla podívat do vesmíru, a dokonce ve 3D, za to fakticky dík.
Atmosféra na Whoconu je neuvěřitelná...prostě - jsme jedné krve, ty i já...
Předchozí roky jsem jaksi neměla na promítání čas, protože bylo všude tolik zajímavého, ale sledovat Day of the Doctor ve společnosti tolika lidí ,kteří se všichni usmívají a smějí zaráz na stejných místech, to byl pro mě jedinečný zážitek.
A potkat staré známé - paráda (teda spíš známé než staré, sorry holky a kluku).
Beseda s dabéry taky neměla chybu.Jen mě napadá - co třeba pozvat nějakou novou tvář - Irena Hrubá (Donna), Eliška Nezvalová (Clara), Lucie Štěpánková (Amy)? Libor Bouček (11.Doktor) asi nepřipadá v úvahu - jednal by ho pořadatelé nezaplatili, druhak by možná chtěl celý Whocon moderovat sám ;)
No - Whocon skončil, ať žije Whocon 2019!
Apropó,, všimli jste si, kolik letos bylo těch, co přišli poprvé?
#6449 od Zuzka
30 lis 2018 23:37
Všímám si toho každý rok a trochu mě děsí, kam mizí ti, kteří byli na Whoconu v minulých letech.
#6450 od Mark
01 pro 2018 19:10
Spoločné sledovanie epizód je fantastický zážitok :) Sledoval som epizódy aj so sestrou aj so spolubývajúcim na intráku ale toto bol úplne iný pocit . Ako keby sme boli všetci v tej miestnosti prepojený :D Inak ako tak čítam vaše komentáre je zaujímavé koľkých som vás stretol a ani o tom neviem :D
#6451 od Sára
01 pro 2018 20:35
Příště si, Marku, napiš jméno na visačku, a určitě se nemineme :)

Zuzko, to je zajímavá poznámka...kam ti lidi mizí? Ty brďo, jestli tohle není námět na tajuplnou povídku...
#6453 od Mark
01 pro 2018 21:13
Zabudol som sa vyjadriť ešte k tej prednáške v planetáriu. Súhlasím so Sárou. Vesmír ma zaujíma ale nie som nijaký odborník takže som skoro ničomu nerozumel. Ako evidentne sa tam našli ľudia ktorý si to užili ale ja som medzi nich nepatril. Bolo to až moc odborné a celú prednášku som len dúfal že už bude koniec. Je to škoda lebo téma vyzerala super ale chcelo to trochu zjednodušiť pre masy :)