#6408 od Zuzka
16 lis 2018 12:08
Aha. No já jsem totiž psala, že ji chci v pátek. To jsem ještě nevěděla, že má být v pátek planetárium. No tak aspoň se nebudu muset courat Brnem nahoru a dolů... v každém případě dík za info.
A vyhlášení Rassilonova brku tam teda být musí. Letos ani nevyvěsili povídky, aspoň jsem je nikde nenašla :-( Ne že bych měla čas je číst, snažím se dočíst Writers Tale 2 (bez šance, jsem v půlce a mám dělat asi tisíc dalších věcí).
#6409 od Sára
16 lis 2018 16:28
Jestli je to,jak píše Tessuna, tak tvou přednášku, Zuzko, zase minu. Lístek do planetária už mám koupený. Máš jenom jednu přednášku?
Povídky nebyly vyvěšené asi proto, že letos bylo zrušeno čtenářské hlasování. Ale snad se objeví někde po Whoconu.Jen doufám, že se vyhlašování Rassilonova brku nebude taky krýt s planetáriem.
#6411 od lososmaster
17 lis 2018 12:51
Už vyšel program, takže se už dají vymýšlet srazy a podobně. Teda překvapuje mě, že toho programu letos moc neni, oproti loňským ročníkům. A taky se mi moc líbí můj timeslot, hlavně třeba budu moct přetáhnout, když tam po mně nikdo neni. :D
A sraz bych vymyslel asi v jedenáct, protože já budu určitě přítomen na debatě o nové epizodě, co končí v 11, tak v nejhorším mě najdete tam.
#6412 od Tessuna
17 lis 2018 13:05
Já tam pořád nějak nevidím to vyhlašování Rassilonova brku. A tvoji přednášku, lososmastere, taky ne. Nebo jen pro oči nevidím? Každopádně v 11 zní dobře.
#6414 od Zuzka
17 lis 2018 20:43
Možná budou Rassilonův brk vyhlašovat zase na zahájení, jak to už dělali dřív.
#6425 od Sillia
20 lis 2018 22:15
Já se teda opožděně přiznám, ale letos se na Whoconu neobjevím. Nějak jsem přemýšlela až moc dlouho, pak jsem to pustila z hlavy a najednou koukam, on už je listopad a předprodej už ukončen... Ani nevím, jak se mi to povedlo takhle zaspat a docela dost mě to mrzí... Vy si to hlavně užijte a pak sem písněte, jaké to tam bylo:)
#6427 od Zuzka
21 lis 2018 10:39
Silio, přijeď, lístky budou určitě i na místě!
#6430 od Sillia
22 lis 2018 23:04
Zuzko, neskutečně mě těší, že by mě tam někdo tak chtěl vidět, ale během toho, co jsem na to zapomněla, jsem si rovnou stihla udělat i jiné plány, které bych nerada rušila. Ale i tak mi to bude chybět, taky bych se zase ráda se všema viděla :)
#6432 od lososmaster
25 lis 2018 23:15
Otázka pro ty, kdo zůstali až do úplného konce - kdo vyhrál cosplay soutěž?
#6434 od Sára
26 lis 2018 11:55
Já doufám, že Zuzka. Byla nejpřesvědčivější - identifikování společníků pomocí vidliček mě dostalo - takhle nějak by si Doktor poradil v nouzi. A kostým byl úžasnej.
No, třeba nám to někdo poví...