#5804 od Sillia
16 lis 2017 11:29
Jo, hodně se těším. Docela bych chtěla omrknout přednášky právě lidí odsud, tak doufám, že se nebudete překrývat a že je nepřehlédnu. Do toho planetária bych se taky podívala celkem ráda, ale uvidím, kolik místa navíc tam bude a jaká bude ta dodatečná cena, protože VIP vstupenku jsem si vážně nekupovala. Zmatkování se mi zatím vyhýbá, ale nastane asi odpoledne, až si začnu balit, nemáte někdo nějaké tipy, co bych určitě zapomenout neměla a co je naopak zbytečnost?
#5805 od Tessuna
16 lis 2017 12:51
Odsud z fóra máme, myslím, přednášku jen já, Zuzka a lososmaster (doufám, že jsem někoho nepřehlédla!) a ty se nepřekrývají :)
Na stránkách whoconu zdůrazňují hlavně přezůvky, docela zásadní je taky spacák a karimatka. Peníze na jídlo a taky na všechny ty pěkné věci, které jsou k dostání jedině na whoconu. Nic jiného vlastně nepotřebuješ... :)
#5806 od Zuzka
16 lis 2017 13:23
Moje přednáška se překrývá s poslední půlhodinou cosplay soutěže. Tedy v sobotu po obědě (čas si nepamatuju). Tak mi zbývá doufat, že se tam přihlásí málo lidí a že skončí trochu dřív:-) aby mi tam aspoň někdo přišel.
Do planetária půjdu, jsem na to hodně zvědavá. Navíc Brněnská hvězdárna je moje srdcovka. Dva roky na kolejích co by kamenem dohodil a občas nějaká ta navštívená přednáška se nezapomínají:-)

Silio, vem si přezůvky a pohodlné oblečení. Sonik či jiné DW doplňky, pokud vlastníš, snad netřeba zdůrazňovat. Pokud nevlastníš, vem si víc peněz:-)

Já se fakt těším. Včera se mi zdálo, že mi při přednášce nefungovala prezentace, a když jsem to chtěla zavřít a přednášet bez ní, tak se pro změnu začaly promítat nějaké nesmysly i se zvukem, které nešly vypnout ani překřičet. Nakonec byla hodina pryč a z přednášky nebylo nic. Byla jsem tak naštvaná. O čem to vypovídá?
#5807 od lososmaster
16 lis 2017 17:53
Jako dobrej time slot je půl úspěchu přednášky a upřímně já jsem si lepší nemohl přát, za což organizátorům děkuju, tak doufám, že tam přijde dost lidí.

No a když jsem si včera trénoval výstup, tak jsem zjistil, že to, co jsem si naplánoval, pod hoďku a půl nedám. :D
Tak mi třeba dovolí (snad) si to prodloužit, když po mně tam nic (snad) není.

Já doufám, že tam bude k dispozici přehrávač, co přehraje externí titulky, protože se mi je nedaří vložit přímo do videa, protože jestli ne, tak to bude muset bejt bez nich - a to mi tam už fakt nikdo nezůstane. :D

Jo a lidi z Prahy, jak tam jedete - respektive kterym vlakem?
#5808 od Sillia
16 lis 2017 18:31
Domluvily jsme se s Tess na ten ve 13:52.
#5809 od lososmaster
17 lis 2017 09:54
Tak nic, já jedu jinym
#5810 od Zuzka
19 lis 2017 22:30
Ahoj, doufám, že pražská a příbramská větev dojely ve zdraví domů. Já jsem si to letos vážně užila, zejména díky příjemné a podnětné společnosti:-)

Jak jsem šla dnes domů z autobusu, tak jsem si uvědomila, že vůbec netuším, kde mám klíče. A najednou mi naprosto vážně hlavou blesklo "to je v klidu, v brašně mám po ruce sonický šroubovák..." Tak půl vteřiny mi trvalo, než jsem si uvědomila, že to možná tak úplně na ten zámek nezabere. Prostě hlava ještě běžela v jiné dimenzi:-)

No a taky se chci pochlubit, že mě doma čekal překvapivý a skvělý dárek k narozeninám:
Obrázek
#5814 od Tessuna
20 lis 2017 12:24
Já jsem dorazila v pořádku, jen utahaná. Se Silliou jsme ve vlaku dumaly nad tím, jestli byl lososmaster chytřejší než my a pořídil si místenku: zatímco cesta na Whocon byla v pohodě, v neděli v poledne se nejspíš celý Brno rozhodlo, že pojede do Prahy (a nebylo to jen končícím Whoconem, tolik tardisových čepic/placek apod. jsem na nástupišti zase neviděla) :)
Sillio, cesta do Příbrami v pohodě?
Odpoledne jsem nenašla novou epizodu Dirka, tak jsem šla rovnou spát, a stejně si ještě připadám malinko mimo. Návrat z jiné dimenze je krušný, a není to jen náhle nefunkčními soniky. Proč nemůže být Whocon celý rok?

Zuzko, všechno nejlepší k narozeninám! :)
Takovým veledarům samozřejmě nelze konkurovat, ale v knížce, již jsem ti vrátila, možná nalezneš záložku nebo dvě... ;)
#5815 od lososmaster
20 lis 2017 14:40
Ano, přesně tak, protože jsem jednou před třemi lety jel takhle s railjetem z Brna do Prahy a nesedl si. Takže pokaždý co jím jedu, tak si "koupim" (ona je přes net stejně zdarma) místenku.
Railjet Praha-Graz a zpět je nacpanej pořád a v pátek odpo a v neděli odpo o to víc.

No a včera jsem šel spát asi před osmou večerní a dneska to vidim na podobný čas. A dneska ve škole mi to připomnělo úplně první hodinu - vůbec jsem nic nechápal a jen slepě opisoval z tabule. Závěr: dvoudenní whocon je stejným vytržením z reality jako pětiměsíční prázdniny. :D
#5817 od Sára
20 lis 2017 22:01
Čau lidi! Až se zas aklimatizujete v naší nudné realitě, hoďte sem pár vašich zážitků a dojmů a tak, jo? Ať vím, o co jsem přišla a můžu kvůli tomu večer tajně fňukat do polštáře :D
Byli jste někdo v planetáriu?
A která povídka vyhrála Brk?
A Zuzko, taky přeju všecko nejlepší k dnešním narozeninám!