#5471 od Tessuna
30 čer 2017 09:08
Jupí! :D Díky za zprávu. Téma opravdu není svazující, i když jako první mě napadlo: Pět. Očí. Kšarůů! Jenže to by se porota asi rychle dovtípila, kdo to psal...
Mimochodem, ta fotka z předloňskýho whoconu mě trochu zaskočila, protože tohle tričko jsem zrovna vytáhla a alespoň po roce, kdy leželo ve skříni, ho mám dnes na sobě. Nemluvě o skleněné trofeji, kterou mám na poličce a koukám na ni pokaždý, když se zaseknu v psaní, abych si připomněla, že už jsem taky někdy napsala něco dobrýho...
Tak tedy vzhůru k psacím strojům a hodně štěstí! ;)
#5735 od Zuzka
05 říj 2017 21:25
Chystáte se někdo do Brna na Whocon? Já ano...
#5736 od lososmaster
06 říj 2017 08:06
Tak to já taky a budu tam mít přednášku.
#5737 od Zuzka
06 říj 2017 09:10
To lososmaster: super, tak se potkáme.

Já mám taky přednášku :-) O čem bude ta tvoje? Nebo je to zatím tajemství?
#5738 od lososmaster
06 říj 2017 15:34
Vzhledem k tomu, že o tom otevřeně mluvim už od loňskýho whoconu, tak to žádný tajemství neni.
Přednáška bude o kontinutě v DW univerzu (v podstatě budu ukazovat inside joky tvůrců nebo věci, co se objevily v classicu a pak se znovupoužily nebo zmínily v renewed - jako třeba zmínka o Jamiem v Tooth and Claw nebo narážka na King's Demons v End of Time a podobně)
#5739 od Sillia
08 říj 2017 01:03
Tak se uvidíme. I když jak tak koukám, asi budu jedna z mála osazenstva tohohle fóra, kdo přednášku nemá. Alespoň mám tipy, na které zajít přednostně.
#5742 od Tessuna
08 říj 2017 21:03
Povídky z letošního Rassilonova brku už jsou! http://2017.whocon.cz/souteze/rassilonuv-brk Tak co, Zuzko, Sáro, psaly jste letos taky? Protože musím přiznat, že se možná nejvíc ze všeho těším na naše tradiční hádání kdo co psal... :D
#5743 od Zuzka
09 říj 2017 19:09
Silio, těším se, že se s tebou seznámím.

Tessuno, povídku jsem posílala, tak hádej :-) Doufám, že Sára napsala něco taky.
Sáro - ozvi se, ať víme, jestli máme hádat. A taky jestli se v Brně uvidíme.
#5753 od Zuzka
12 říj 2017 10:53
Povídky mám přečtené všechny kromě poslední, ale k té se dostanu až večer a nějak se nemůžu udržet, abych nenapsala rovnou.

Následující text obsahuje spoilery! Zobrazit
Řekla bych, že letos je to hodně vyrovnané, že je tam spousta dost dobrých příběhů. Ale pořád jsem si říkala, že ani jeden není úplně geniální a už jsem se blížila ke konci a začínala mírně panikařit, že bych nepoznala Tessuninu povídku.
No a teď jsem si přečetla Všech pět pohromadě. O které si myslím, že - 1. je naprosto skvělá (taky bych chtěla umět takovou napsat) a 2. ji zřejmě psala Tessuna. Pokud jsem se netrefila, tak se snad nikdo nenaštve :-)
Možná mě čeká ještě překvapení u poslední povídky, ale to asi nic nezmění na tom, že jsem z téhle fakt nadšená.

Tak co, trefila jsem se?