#4933 od lososmaster
11 bře 2017 14:26
Kdo všechno jde příští víkend na Trpaslicon?

BTW už vydali program.
#4936 od Tessuna
12 bře 2017 12:59
Já se tam chystám :) Program vypadá pěkně nadupaně. Zdalipak pořadatelé počítali s tím, že někteří účastníci nevlastní Tardis, obraceč času ani žádné podobné zařízení, které by jim umožnilo být na více místech najednou?
#6129 od lososmaster
19 bře 2018 21:48
Moc super, škoda, že jste tam nikdo nebyl. Třeba vzhledem k tomu, že tam byli skoro jenom notoričtí conaři, tak většina přednášek v who linii byla o classicu (a docela i zajímavých)
#6131 od Sára
19 bře 2018 22:03
Tož to mě celkem mrzí, že jsem tam nebyla.Classicem se pořád ještě prokousávám, a slyšet nějakou zajímavou přednášku by určitě bylo plus.Snad příště.
#6133 od Tessuna
20 bře 2018 10:02
Napsala jsem poměrně rozvláčný příspěvek už v neděli, ale v nejhorší možnou chvíli vypadl internet a příspěvek mi drze smazal. Napodruhé budu stručnější :) Zdá se mi, že jsem letos prakticky nevylezla z přednáškové místnosti DW linie, což se ukázalo jako chyba - přednášky sice byly jedna úžasnější než druhá, ale když teď koukám na fotky ze všech těch ulítlejších částí conu, jako je mistrovství v zírání a soutěž v pojídání pálivých toustů apod., mám pocit, že závidím těm, co na tom conu byli, přestože jsem tam byla taky! :D
Nejnezapomenutelnější byla přednáška o špatné fanfikci. Mnohé z toho, co jsem se na ní dozvěděla, bych se nejradši zase oddozvěděla. :D
#6134 od Sára
20 bře 2018 10:39
A mohlas bys, prosím, alespoň některé z dozvězených (dozvěděných) informací přeposlat dál? Tobě by se třeba ulevilo a my ostatní bychom se aspoň dozvěděli, kde děláme při psaní fanfikcí chyby.
#6136 od Tessuna
20 bře 2018 11:11
Nemohla. Nechtěla. Věř mi, takové chyby neděláš ty ani nikdo na tomhle fóru. Přednáška byla opravdu o těch vyloženě příšerných fanfikcích, které zaplevelují internet. Fritzi a Amy to naštěstí dokázaly podat tak, že to bylo k smíchu. Abych tedy uvedla příklad, jedna z těch fanfikcí pojednávala o milostném vzplanutí Daleka a Cybermana (tedy, většina děje popisovala, jak se k sobě ti dva blíží nekonečnými chodbami... až v posledním odstavci se potkali a...)
#6137 od Sára
20 bře 2018 11:43
A...????
Ne, nechci to vědět. Je to příliš děsivé :shock: (zřejmě i pro Moffata, jinak by se to už bylo v jeho éře jistě objevilo :D )
Ale děkuji za téma. Až nebude o čem psát....
#6140 od Zuzka
20 bře 2018 21:05
No jo, taky bych se byla ráda zúčastnila. Ale dva cony za rok už by asi rodina hůř rozdýchávala. Přednášek o klasiku jsem zatím moc neabsolvovala, ty by mě určitě zajímalo. Ale i jiné linie vypadaly parádně... Budu si muset počkat na podzim na Whocon.

Měla jsi tam přednášku, Tessuno?