#2828 od Sillia
13 říj 2015 21:59
Já bych ráda, ale nemám tam s kým jet a samotnou mě rodiče na dva dny vážně nepustí, a ani bych tam sama moc nechtěla, takže snad do příštího roku někoho najdu (i když jsem to říkala už minulý rok a stále nic, stejně jako to, že bych si zkusila založit facebook, vážně už budu muset a nejenom kvůli tomuhle) a tenhle rok je tu i za druhé a to jsou závody, které jsou právě v tuhle sobotu.

Každopádně vám moc přeju, abyste si to tam všechno užili(y) na přednáškách i společně a nezapomeňte to alespoň trochu zdokumentovat a pak se tady o to podělit, abych měla větší motivaci k tomu někoho sehnat.
#2835 od ESESEL
14 říj 2015 01:25
Já bych rád, ale přes léto jsem se flákal, místo abych pracoval, takže... A ničeho nelituju! :D

Sillia píše:(i když jsem to říkala už minulý rok a stále nic, stejně jako to, že bych si zkusila založit facebook, vážně už budu muset a nejenom kvůli tomuhle)

Úsměvné. Materiály k maturitě se u nás sdílely převážně po facebooku. Teď na VŠ je spousta materiálů a informací také pouze na facebooku. Už jsem ve druháku. Pořád nemám facebook.
#2840 od Sillia
14 říj 2015 16:26
Právě kvůli té škole jsem myslela. U nás se tam dávají třeba protokoly na chemii, ale tak jako tak mi je musí tisknout kamarádka, takže spíš abych věděla, co si na praktika přinést. Už dvakrát jsem nic neměla a často jsem lichá, takže to budu muset nějak vymakat, abych to zvládala i sama. Ale co se ostatních předmětů týče, tak jak se znám, tak by mi to bylo k ničemu, protože stejně vždycky na všechno zapomenu (i na ty blbečníky).
#2848 od Tessuna
15 říj 2015 13:27
Mám dotaz - listuji programem a hledám, kdy a kde budou vyhlášeny výsledky Rassilonova brku... možná jen pro oči nevidím? Ne že bych si dělala nějaké velké naděje, ale jsem hrozně zvědavá, jak to dopadlo... nevíte náhodou někdo něco?
#2849 od Citron
15 říj 2015 13:37
Tuším, že minulý rok to bylo vyhlášeno během "zahajovacího ceremoniálu". Tak je možné, že to bude asi stejně.
#2851 od Sára
15 říj 2015 15:06
Taky si nedělám naděje, taky jsem zvědavá a taky bych si tipla, že krom oficiálního zahájení pro vyhlášení výsledků soutěže asi nikde jinde místo není.
Jo..a platí teda, že si na vstupenku píšem přezdívku?
#2852 od Zuzka
15 říj 2015 15:28
Jo, připište to na vstupenku a bude.
#2854 od Zuzka
15 říj 2015 18:00
A kdo dojde (na půlnoční dýchánek) dostane jelly-baby :-)
#2863 od Vločka
17 říj 2015 21:19
Musím říct, že Con se ty dva dny povedl, snad to tak zůstane i ten poslední :) Moc jsem si to užila, mám plnou tašku fandom blbostí a vlastně i ta taška je fandomová :D Peter Purves byl moc milý a fajn, dozvěděla jsem se hodně různých věcí :) A naučila jsem se Gallifreysky! (Možná je tam malé G, ale na to kašlete :D)
#2916 od Zuzka
20 říj 2015 21:18
Whocon byl ... plný Whovianů :-D
To znamená dva dny ve skvělé pohodové atmosféře, Doktor, kam se podíváš.

Jeden z nejsilnějších momentů pro mě byl, když při besedě s dabéry nějakou dobu trvalo, než naskočil dataprojektor, a postupně se celým sálem rozezněly sonické šroubováky. Intenzitě cca 40 soniků naráz technika nemohla odolat a za chvilku se vesele dabovalo:-)

Peter Purves je moc milý pán, stálo za to se s ním setkat. A bylo by super, kdyby se časem dal někde shlédnout záznam jeho panelů.

Takže díky organizátorům, bylo to super!

A samozřejmě ... byl tam kapitán Jack :-D