#2525 od Zuzka
12 zář 2015 23:00
Cha chá, tak teď mám radost :-)
Tessuno, gratuluju ke skvělému odhadu! Ačkoliv vezmeme-li v úvahu to, že povídky jsou pravděpodobně číslovány dle pořadí, v němž organizátorům docházely, a Tessuna ji z nás tří posílala poslední, tak měla trochu výhodnější pozici... ehm, tady se pouštím s odhady trochu na tenký led.

Následující text obsahuje spoilery! Zobrazit
Špatná a horší rozhodnutí
jsem měla jako druhou možnost pro Tessunu, jenže (díky hloubkové analýze) jsem ji vyřadila na základě úvahy, že Tessuna
nepíše Doctor ale Doktor.

Jinak je to skvělý příběh a jeden z mých favoritů.

Ovšem, Tessuno, poslední věta tvé povídky mě totálně odrovnala. Pointa jako řemen! A dokonalá odpověď na zadané téma. V jediné, skoro mimochodem nahozené poslední větě. Kouzelné!
#2526 od Meisiluosi
13 zář 2015 07:25
Zrovna to všechno čtu!
Autory se moc neodvažuju hádat, dokud jsem nepřečetla všechno - i když pár tipů mám - ale některý kousky fakt super! 8-)
#2534 od Kave
13 zář 2015 22:04
Hmm, tak to jsem byla dost vedle.
Nakonec jsem trefila jenom Tessunu, a to jsem si nebyla moc jistá.
Sáře jsem přisoudila
Planetu hub

a Zuzce
Plamenný slib

Ale v užším výběru jsem měla všechny vaše povídky.
#2793 od Zuzka
12 říj 2015 10:54
I když Tessuna psala, že není možné, abychom se na Whoconu minuli (y?), tak bych to raději posichrovala... V pátek končí program o půlnoci, tak co třeba sraz v pátek chvilku po půlnoci (OK, technicky je to sobota) v čajovně? Vloni tam čajovna v horním patře byla, tak věřím, že bude i letos.
Program je tady ke stažení ve vcelku přehledné formě:
http://www.whocon.cz/ke-stazeni

Co vy na to?
#2794 od Tessuna
12 říj 2015 11:39
Půlnoční čajový dýchánek? Budu tam. :)
#2811 od Sára
13 říj 2015 12:49
Pokusím se dorazit též. Kontrolní otázka: Jak se poznáme? Mít fez, motýlka nebo Kádevítku na vodítku nám v tomhle případě jako poznávací znamení nebude moc platný, že? :D
#2812 od Tessuna
13 říj 2015 14:51
To je pravda. :) Ale mám dojem, že při vstupu na whocon dostaneme jakési jmenovky - je nějaká šance, že na nich lze kromě skutečného jména mít i přezdívku? Protože potom by to bylo jednoduché.
#2816 od Sára
13 říj 2015 17:18
To nevím, bo jsem na whoconu nikdy nebyla. Ale Zuzka by mohla vědět...
#2819 od Zuzka
13 říj 2015 20:31
Jo jo, na vstupenkách se vyplňuje jméno a co si tam kdo napíše, to tam má. Takže určitě i přezdívku.
To se těším, jak budu chodit po čajovně a obhlížet lidem vstupenky :-D To bude jednoznačné poznávací znamení.
A plán B - kdyby tam čajovnu letos neměli, tak bufet bude určitě. Takže přinejhorším místo čajovny sraz v bufetu.

Nechystá se na Whocon ještě někdo další tady z fóra?
#2821 od Meisiluosi
13 říj 2015 20:40
Já snad dojdu aspoň v ten pátek, takže se možná taky ukážu.