#2111 od Tessuna
22 čer 2015 12:10
Sáro: Myslím, že Whocon je natolik pevným bodem v čase a prostoru, že je téměř vyloučeno, abychom se tam minuly. Už se strašně moc těším :)
#2511 od Tessuna
10 zář 2015 11:21
Díky za zprávu! Už jsem je netrpělivě vyhlížela :)
#2512 od Sára
10 zář 2015 17:26
Já už jsem je dychtivě prolítla, ale budu muset znova, bo jsem nějak nedokázala identifikovat ani Tessunu, ani Zuzku ( a to jsem byla přesvědčená, že přinejmenším Tessunin rukopis už mám zažitej :( ). Tak nakonec jich je 14, to není nejhorší číslo, řekla bych.
#2513 od Tessuna
10 zář 2015 19:02
16, takže je to ještě o něco lepší :). Nepřekvapilo by mě, kdyby moji povídku nikdo z vás neidentifikoval, protože když ji teď srovnávám s ostatními, říkám si, že nic moc a že letos asi nemám šanci. Taky jsem zvědavá, Zuzko a Sáro, jestli poznám ty vaše :)
#2515 od Sára
11 zář 2015 12:22
Furt nic! :roll: U Zuzky jsem úplně vedle, na Tessunu mám tip, ale fakt nevím. Už se těším na odtajnění a na Whocon vůbec, zejména na přednášku o Doktorových morálních dilematech, těsně související s tématem letošní soutěže.
#2518 od Kave
11 zář 2015 17:14
Prošla jsem všechny povídky s jistotou jsem určila jen ty, které určitě nenapsal nikdo z hvězdného trojlístku Sára - Tessuna - Zuzka. Jsem si skoro jistá Sárou a pak mám vytipováno několik poděžřelých ;) povídek.
#2522 od Zuzka
12 zář 2015 16:00
Já myslím, že tipy bychom mohli odtajnit rovnou. Protože na Whoconu bude spíš zajímavější vyhlášení, než kdo co napsal. Takže - provedla jsem hloubkovou analýzu :-D a mám tyhle tipy:

Sára:
Následující text obsahuje spoilery! Zobrazit
Suď mě, jestli chceš

Tessuna:
Lék na všechno zlé

I když budu mimo, doufám, že se holky neurazíte. Obě ty povídky jsou skvělé...

Jestli někdo hádá tu moji, tak to má dost těžké, když jsem toho moc nenapsala a vystavila tady jen jednu povídku... malá nápověda...
strukturou i tempem je ta soutěžní povídka velice podobná těm Sedmi letům smůly

A jinak, řekla bych, že dobrých povídek se letos sešlo (procentuálně) víc než vloni, což je super. Ale je to dřina číst je všechny za sebou. Díky zadanému tématu to míň odsýpá a víc se filozofuje...
#2523 od Tessuna
12 zář 2015 20:48
Tak jo. Též doufám, že nikoho neurazím, pokud budu úplně mimo mísu, zvlášť když moje analýza byla spíše povrchová :)
Sára:
Suď mě, jestli chceš

Zuzka:
Planeta hub

Mimochodem, Zuzko:
prokouklas mě :)
#2524 od Sára
12 zář 2015 21:31
No a já jsem vedle jak ta jedle, protože jsem jako Tessuninu povídku hádala