#2021 od Petr Doubravský
23 kvě 2015 11:39
Takže, začnu asi Teorií velkého třesku. V jednom z díle je vidět na zdi obchodu s komiksy obraz "Pandorika se otevírá". V jiném díle je zase majitel toho obchodu převlečen za 4. Doktora. Budu pokračovat Shaun the Sheep, kde v díle "Party animal" jde jedna ovečka na karneval za Daleka. Dál jsem narazil na Daleka ve vánočním speciálu Mr. Bean, kde Mr. Bean do betléma přivede Dáleka. :D Prostě Doctor everywhere
#2188 od vojza
05 črc 2015 14:00
Tak v TBBT j to ho je mnhem víc před sheldnovím pokojem je celou dobu na zdi pověšený detailní plán Daleka nebo sheldonovy hlášky "Úplně jste mi skazili plán kařdou středu ráno )sednu k televizi a sleduju doctora who" či :"Víš mám takoví divný pocit po tom co umřel takové prázdno.Sheldon: To znám.Ty si o někoho přišel Sheldone? Ano,musel jsem dát zbohem 12 doctorům who .
#2762 od Zuzka
08 říj 2015 16:31
Asi jste viděli 19. díl 8. série Teorie Velkého třesku - Vpád na Skywalkerův ranč.
Jak chce Bernadette zbavit Howarda jeho TARDIS v životní velikosti a hrají o ni ping pong. Hrozně moc jsem Howardovi fandila, ať mu TARDIS zůstane:-)

Penny (v českém dabingu): Bernadette, za každý díl Pána času, který jsem musela s Leonardem protrpět, budu hrát za tebe a pošlu tu TARDIS zpátky na Gallifrey. Čert mě vem, že vím, kam patří!

Myslím, že většina lidí tady na fóru asi spíš patří do toho tábora, který by si TARDIS postavil přede dveře ložnice :lol:
#2764 od Sillia
09 říj 2015 10:36
8. sérii TBBT teprve doháním a zároveň už koukám na tu 9. ... Nicméně Teorie je hotový zlatý důl na narážky. Ale tohle se mi líbí, Penny je úžasná s tím, jak jí až štve, co všechno ví. Ale že to musela protrpět, to si vyprošuju.

A jo. Hned bych si jí tam dala. I když by se mi tam nevešla tak, aby se tam dalo normálně fungovat.
#2767 od Angi
09 říj 2015 17:46
Už tolik? Jsem skočil někde v polovině šesté. Ten čas tak letí.
#2769 od Meisiluosi
09 říj 2015 21:32
TBBT jsem víceméně přestala sledovat...
Občas na to juknu, ale už mě to moc nebere.
#3628 od Zuzka
23 pro 2015 22:14
Tuhle verzi TARDIS jsem potkala před týdnem kousek od Christchurch na Novém Zélandu.

Obrázek
#3632 od lososmaster
24 pro 2015 18:15
Nevím, jestli znáte nebo nedejbože hrajete hru "Hearthstone", tak v popisu karty "Eerie Statue" je narážka na epizodu Blink.
#3657 od Sára
27 pro 2015 17:15
Jé, hele, TARDIS maskovaná jako dodávka! Prima úlovek, Zuzko! Doufám, že ti řidič dal číslo na Doktora... :D