#4151 od Angi
16 črc 2016 17:53
Já mám problém během téhle okurkovy vytáhnout nos z čtyřdílné knižní expanze. =)
#4152 od Sára
17 črc 2016 16:49
Jé, já bych četla, až bych brečela, jenže jsem tak pracovně zasekaná, že četba nepřichází v úvahu, protože na to potřebuju klid, abych z ní něco měla. Mimochodem, má ta expanze čtyřdílná nějakej název?
Já teď můžu leda při práci občas hodit oko na nějakej film nebo na internet, a prokliknout třeba na to "hloupý" hlasování, a jéje, ve 4.kole další doktorský duel, teď se láme chleba, Matte, promiň :D
#4156 od Angi
17 črc 2016 21:26
Ehm...The Expanse? =) Ale vážně, první díl se jmenuje "Leviatan se probouzí" Slovo Expanze se obejvuje až u dalších dílů. Ale netuším, v jakém jsou pořadí. Všechny mají takové podivné názvy. Jako O poklad Ciboly, Kalibánova válka a n tu poslední si nevzpomenu vůbec. Každopádně podlě názvu bych si je vůbec nikdy nekoupil. A je to prvně, co si kupuju knihu díky seriálu, který je podle oné knihy natočen.
#4160 od Zuzka
22 črc 2016 12:19
Tak už vypadli všichni. Ostuda, že to David Tennant nedotáhl do finále. Fuj, taková zmanipulovaná anketa :-)
#4161 od Sillia
22 črc 2016 15:11
To jo. Na jednu stranu chápu, že souboj s Madsem Mikkelsenem byl vážně těžký, na druhou stranu nechápu, jak se do finále dostal ten druhý, když si musel projít duelem s Benedictem Cumberbatchem.