#4137 od Sára
14 črc 2016 13:54
Na RadioTimes opět běží divácké hlasování TV Champion 2016.
První kolo už je fuč, ale do druhého se v kategorii Drama probojovali hned 4"doktorští" herci -David Tennant, Matt Smith, Christopher Eccleston a Jenna Coleman. Do zítřejších 16:00 se máte možnost tohoto kola ještě zúčastnit a poslat některému z nich svůj hlas.
Nicméně najdete tu i představitele postav z dalších oblíbených seriálů, jako je třeba Sherlock, to je na úvaze každého, jak bude hlasovat. Vždycky proti sobě stojí dva herci - a jen vítěz tohoto duelu pokračuje do dalšího kola. Ti čtyři jmenovaní naštěstí netvoří vzájemné rivalské dvojice, takže je možno poslat hlas každému z nich (aspoň já to tak pochopila).
Tak co - podpoříme "svoje " Doktory a jejich společnici?

Jo...a ještě link http://www.radiotimes.com/dramachampion2016
#4138 od Zuzka
14 črc 2016 19:06
Ajaj, občas je to těžké volba - Matt Smith vs Tom Hiddleston zejména :-)
Kdy bude další kolo? Hned po skončení tohoto?
#4139 od ESESEL
14 črc 2016 19:42
Mně se hlavně líbí ten bratrovražedný souboj Holmesů...
#4140 od Sára
14 črc 2016 19:49
Řekla bych, že další kolo následuje hned. Já RadioTimes nijak pravidelně nesleduju, na to hlasování mě upozoronil příspěvek na fanouškovských stránkách Davida Tennanta : http://www.david-tennant.com/#!blogger-feed/c1rrr/posts/CgkIARigi_mm3ioQ_rWGyJ7q8McF

No, a než mě napadlo přečíst si to celé a zjistit, že je tam i kategorie Scifi-Fantasy, smetla Petera Capaldiho Alycia Debnam-Carey poměrně drtivě v poměru 484 631 hlasů ku 208 243. Takže snad napřesrok...

Pro ESESEL: Jo, u těch dvou je to fakt těžký rozhodování...
#4143 od Sára
15 črc 2016 16:43
A máme tu třetí kolo! Sherlock to natřel Mycroftovi, čímž skončil bratrovražedný boj dvou Holmesů. Teď pro změnu dojde na osobní duel Devátého a Jedenáctého, Matt zatím za Christopherem trochu pokulhává, ale nic není ztraceno, hlasování se teprve rozběhlo. Postoupil i David Tennant, který má proti sobě Aneurina Barnarda /teda křestní jméno jako název prášků proti bolesti bych nosit nechtěla :) /, a taky Jenna Coleman, která svede souboj s poněkud padoušsky vypadajícím Madsem Mikkelsenem. Doktorský tým se tedy zatím drží, tak se přidejte a podpořte je!
#4144 od Angi
15 črc 2016 17:29
Je mi líto, ale tohle je jen soutěž popularity. S kvalitou herectví to nemá nic společného.
#4145 od Sillia
15 črc 2016 20:28
Bohužel, jak píše Angi. Některé výsledky duelů mi přijdou, jako kdyby většina hlasujících byli pudinkoví mozci, zvlášť, když pak ta převaha je tak drtivá.
#4147 od Sára
15 črc 2016 21:29
A proč je ti to líto, Angi? Jasně, že je to soutěž popularity, prostě hra, zábava, tak proč se nepřidat? A myslím, že to může mít i kladný efekt - alespoň mě přiměla některá neznámá jména něco si o těch hercích vyhledat, a počítám, že se tak dostanu i k dobrým ( nebo aspoň slušným) filmům a seriálům, o kterých bych jinak neměla ani páru. Docela by mě zajímala taky třeba Jenna Coleman v seriálu Victoria (ze kterého je zřejmě i ten její kostým), akorát, že se nedá nikde najít :(

No a k té herecké kvalitě - spousta účastníků téhle soutěže rozhodně nejsou žádná ořezávátka a ochotníci z Horní Dolní, takže ono je celkem fuk, kdo z nich vyhraje (předpokládám, že sem byli nli nominováni za herecký výkon, a nikoliv za thymolinový úsměv v reklamě na zubní pastu).
#4149 od Angi
16 črc 2016 08:01
Sáro mi stačilo vidět, kdo porazil Capaldiho. To opravdu ořezávatko je, i když soudím podle jediného seriálu. A líto - tím jsem myslel, že hlasovat nebudu. To je jako český slavík atp. Já tohle nepovažuju za zábavu, ale za hlouposti a nehodlám tám ztrácet ani vteřinu času, i kdybych neměl co dělat. =)
#4150 od Sára
16 črc 2016 15:59
No, já měla na mysli spíš ty herce z kategorie Drama, z nichž většina má za sebou slušnou řádku dobrých rolí i výkonů. To, že nějaká holčina smetla Capaldiho, neznamená nic víc, než že seriál The 100 (případně Fear the walking dead), kde ona slečna hraje, má víc fanoušků než Doctor Who (nebo možná míň, ale pilně hlasujících :D ).
K Slavíkovi bych to nepřirovnávala - tam je přece už předem jasné, kdo bude vítěz. Tady by možná mohl nastat i určitý moment překvapení ;) Mě každopádně baví sledovat, jak se to nakonec vyvrbí...- to víš - je okurková sezóna...