#2101 od ELMA
21 čer 2015 11:58
Ahoj,
nevěděla jsem, kam zařadit, tak ho dávám sem.
Chtěla jsem poprosit největší znalce DW, který z příběhů je podle vás nejlepší zakomponovat do přípravy tábora s tématem DW. koncept máme, ale třeba jsme na něco zapomněli. Díky
#2107 od lososmaster
21 čer 2015 22:31
Tábory sice organizovat neumím, ale jako vhodný díl mi přijde buď "The Keys of Marinus" nebo 16. série "Key to Time" - oba mají stejný koncept (doktor a společníci hledají části klíče, aby něco aktivovali).
#2110 od Tessuna
22 čer 2015 09:46
Souhlasím s lososmasterem, zvlášť série "Key to Time" skoro vypadá jako táborová hra, která do světa DW zabloudila jen náhodou. Navíc, 4. Doktor mi přijde jako zvlášť dobrá volba pro dětský tábor.
Ach jo, kde byly tyhle úžasné tematické tábory, když jsem byla malá? Hned bych jela...
#2115 od Zuzka
22 čer 2015 19:21
Tak to je povedené. Včera jsem to téma tady viděla nové a hned mě napadlo, že vhodný by byl Keys of Marinus, ale chtěla jsem si to ještě rozmyslet. Na to, kolik obsahuje Doktor epizod, je to docela trefa :-)
Určitě by to chtělo také nějaký díl s Daleky a nějaký odehrávající se na vesmírné lodi.

Na tábor je to skvělé téma, třeba nosná linie boj s Masterem a jednotlivé dny zažívání jednotlivých vybraných epizod... můj bratr dělal tábor Hvězdnou bránu a bylo to vynikající, to je dost podobný koncept, na tábor asi ještě o chlup lepší, protože je to týmová akce narozdíl od Doktora, který je spíš sólista.
Držím palce, ať se to dětem líbí!
#2127 od ELMA
23 čer 2015 17:47
Všem děkuji za odpovědi :-)